В’ячеслав Довженко пояснив причину гарних стосунків з ексдружиною Ксенією Баша: “Виключно її мудрість”

У 2018 році зірка "Кіборгів" В'ячеслав Довженко розлучився з дружиною Ксенією Баша-Довженко. Акторам, що мають двох синів, більше ділити нічого, тому зуміли порозумітися.

Шлюб В’ячеслава та Ксенії тривав довгих 20 років. За цей час вони встигли практично поріднитися. Навіть тепер, коли жінка має нового обранця, вони зі Славою продовжують спілкуватися, немов рідні люди.

В’ячеслав Довженко розповів про стосунки з колишньою дружиною

Довженко вважає колишню мудрою і прекрасною жінкою, хорошою мамою дітям та чудовою актрисою. Але стосунки між ними себе віджили. Вони з подружжя перетворилися на родичів, які просто співіснують разом.

Тому біло прийняте спільне рішення роз’їхатися. І дорослі, й діти сприйняли цей момент важко. Та згодом усе залагодилося. Сини усвідомили, що в них є і мама, і тато, і обоє вони поряд.

В’ячеслав Довженко розповів про стосунки з колишньою дружиною

Нині молодший Василь живе по черзі з мамою і татом. 14-річний підліток щотижня змінює місце дислокації. В’ячеслав вважає це дуже раціональним, адже може займатися сином повноцінно. Старший Іван здобуває акторську професію у Карпенка-Карого. Він мешкає окремо від батьків зі своєю дівчиною.

На цей час серце актора зайняте дітьми та собакою. Представницям слабкої статі буде важко конкурувати з цим. Чи наступить удруге на граблі з одруженням, Довженко не певен.

В’ячеслав Довженко розповів про стосунки з колишньою дружиною

Адже з віком прийшло усвідомлення, що за першим захопленням та закоханістю обов’язково прийде охолодження. Будувати стосунки, підшуковуючи спільні пазли, які зійдуться, дуже важко.

Все ж актор не виключає можливості одружитися знову. Щоправда, не знаю, коли і як це може відбутися. Коли з’являться ці серйозні стосунки, В’ячеслав обіцяв не приховувати це від шанувальників.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.