Далеко не всі учасники шоу “Зважені та щасливі” дожили до сьогоднішнього дня: Руслана Писанка – четверта

Реаліті-шоу "Зважені та щасливі" демонструвалося на телебаченні 9 років поспіль, починаючи з 2011-го. За цей час було скинуто чимало кілограмів. Деяких з учасників уже немає серед нас.

Пишнотілі люди намагалися скинути якомога більше кілограмів у рамках проєкту “Зважені та щасливі”, виснажуючи себе дієтами та фізичною активністю. Щосезону визначали переможця, який спромігся схуднути найбільше, й винагороджували його. На жаль, четверо учасників шоу вже відбули на небеса.

Ілля Яковлєв

Третій сезон реаліті-шоу відрізнявся парними змаганнями. Саме у 2013 році вирішив схуднути 147-кілограмовий Ілля Яковлєв. Чоловік спромігся дійти до фіналу з результатом у -48 кг, але не виграв.

Учасники Зважені та щасливі, які не дожили до сьогодні

“Зважені та щасливі” повністю змінили життя 32-річного Іллі. Саме тут він зустрів своє кохання. З Наталею Москаленко вони побралися за рік. А в травні 2015-го через інсульт Яковлєв пішов із життя.

Ігор Пашинський

Чоловік відзначився у 5 сезоні, оскільки був найважчим серед учасників. До фіналу Ігор не дотягнув, хоча протягом 4 місяців 52-річний учасник шоу скинув 51 кг. Того ж таки 2015 року Пашинського не стало.

Учасники Зважені та щасливі, які не дожили до сьогодні

Дружина поскаржилася, що благовірному неправильно поставили діагноз і призначили не те препарати. Лікували виразкову кровотечу, а він помер від інфаркту.

Євгенія Мостовенко

Щойно відзначивши 44-річчя, пішла з життя учасниця “Зважених та щасливих”, яка прийшла худнути на СТБ разом із донькою. Євгенія мала вагу 130 кг. Їй вдалося позбутися 46 зайвих кілограмів.

Учасники Зважені та щасливі, які не дожили до сьогодні

Вона не збиралася зупинятися на досягнутому, бажаючи стати зовсім стрункою. За 4 роки після участі в реаліті-шоу Мостовенко не стало через крововилив у мозок.

Руслана Писанка

Втрата актриси у липні 2022 року неабияк приголомшила українців. Руслана взяла участь у 7 сезоні у 2017 році. Зі 136 кг на початку знімань до фіналу зменшилася до 94 кілограмів. Чоловік знаменитості Ігор Ісаков брав участь разом із благовірною.

Учасники Зважені та щасливі, які не дожили до сьогодні

На двох вони скинули 80 кг і стали почуватися набагато краще. Але підступна онкологія забрала життя 56-річної всенародної улюблениці. Вдівець не пов’язує смерть Писанки з участю у шоу “Зважені та щасливі”.

Нові статті

Схожі статті

Суддя “Х-Фактору” в нього не повірив, дарма: як Діма Монатік піднявся на вершину слави і прославив Україну

Дмитро Монатік сьогодні є одним із найпопулярніших артистів України. Його творчість підкорює серця українців, а пісні можна знайти в плейлистах майже кожного. Але як почав свій шлях молодий чоловік?

Не холостяк, як думають всі: 43-річний Сергій Притула показав, як виглядає його дружина, з якою двоє дітей

Шоумен Сергій Притула подобається багатьом жінкам, але його серце вже понад 9 років належить лише одній: як виглядає друга дружина чоловіка, з якою у них двоє донечок?

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?