“Пельмені!»: Олена-Крістіна Лебідь посеред робочого дня зіткнулась із перешкодами, які створюють запахи

Олена-Крістіна Лебідь — відома українська ведуча і професіонал своєї справи. Але іноді працювати їй заважають… пельмені. Читайте подробиці в матеріалі від "Одного Факту".

Олена-Крістіна Лебідь – популярна українська ведуча, яка запам’яталася багатьом глядачам по своєму скандальному шоу “Аферисти в сітях”.

Олена-Крістіна Лебідь поскаржилась на те, що їй заважають працювати... пельмені
Олена-Крістіна Лебідь поскаржилась на те, що їй заважають працювати… пельмені

Епатажний характер Олени-Крістіни допоміг їй не тільки отримати чималеньку популярність в соціумі, але й стати об’єктом для хейту. Втім, ведуча не дуже засмучується з приводу великої кількості хейтерів, а продовжує робити свою справу.

Однак в роботі іноді з’являються перешкоди, які подолати вкрай складно. Ось наприклад, днями Олена-Крістіна Лебідь поскаржилася фолловерам на те, що в неї виникли складнощі прямо під час робочого процесу. Їх створили зовсім не люди, і не форс-мажорні обставини. Винуватцями перешкод стали звичайні… пельмені.

Млинець, ну як працювати? — обурливо написала Крістіна Лебідь. — Тільки закінчилася тривога! Тільки розслабилася. І тут із сусіднього кабінету запахло… Пельменями!

Запахи, звісно, можуть стати серйозною проблемою посеред робочого дня. Адже саме вони заважають зосередитись на повсякденних робочих завданнях. Для того, щоб не звертати на них уваги — потрібна неабияка сила волі. Враховуючи характер Олени-Крістіни Лебідь — їй це цілком вдається робити.

Цікаво, що подвійне ім’я цій рудоволосій, вогняній дівчині дали батьки відразу після народження. Раніше зірка телеекранів зізнавалась, що при своєму зрості в 170 см вона важить доволі небагато — всього 45 кг.

Серед інших цікавих фактів з життя ведучої можна назвати освіту. Адже Олена-Крістіна за фахом зовсім не ведуча, а… кібернетик. Але її справжньою мрією була саме робота на телебаченні.

Окрім того, Олена-Крістіна Лебідь веде активний спосіб життя. Вона обожнює відпочинок з нотками адреналіну і полюбляє займатись парашутним спортом.

 

Нові статті

Схожі статті

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.

Поведінка Дмитра Карпачова на шоу “Супермама” не на жарт розлютила глядачів: ведучий влаштував скандал

Фінал останнього сезону "Супермами" затьмарила несподівана поведінка Дмитра Карпачова. Глядачі в шоці від його вчинку та активно діляться своїм невдоволення в соціальних мережах.