Сулейману до них далеко: як виглядають справжні чоловіки Махідевран Султан з “Величного століття”

Нур Феттахоглу, яка зіграла роль Махідевран Султан у "Величному столітті", двічі була заміжня. Але, її особисті стосунки теж були щасливими лише до певних моментів...

43-річна турецько-німецька акторка Нур Феттахоглу здобула велику популярність завдяки ролі у турецькому серіалі “Заборонене кохання”. А після – світова слава прийшла до неї разом із роллю Махідевран Султан у серіалі “Величне століття”. Опираючись на історію Османської імперії, яка стала основою легендарного проєкту, можна сказати, що особисте життя головної наложниці османського султана Сулеймана I було вкрай насиченим, однак щасливим його точно не назвеш. А от як у реальному житті складалися романтичні стосунки Нур Феттахоглу – дізнавайтеся нижче.

Своє особисте життя турецько-німецька акторка воліє зберігати якомога далі від публіки. Але оскільки Феттахоглу отримала велике визнання ледь не у всьому світі, то не дивно, що іноді в маси потрапляла інформація щодо її стосунків. Так, широкому загалу відомо лише про три романи Нур Феттахоглу, два з яких були підкріплені офіційним шлюбом.

Перший досвід публічних стосунків Нур Феттахоглу пережила разом з турецьким актором Неджаті Шашмазом. Пара навіть була заручена, проте заміж за свого колегу зірка так і не вийшла, адже напередодні весілля чоловік пішов від неї до іншої.

А от першим офіційним чоловіком Нур Феттахоглу став відомий медіаменеджер Мурат Айсан. Акторка вийшла заміж за коханого у 2008 році, але вже у 2011-му пара розлучилася. Що саме стало причиною розриву невідомо досі.

Нур Феттахоглу та її перший офіційний чоловік Мурат Айсан
Нур Феттахоглу та її перший офіційний чоловік Мурат Айсан

Другий брак зірки став більш емоційно насиченим, адже за відомого бізнесмена Левента Везіроглу акторка вийшла заміж у 2013 році. Втім через два роки пара заявила про розлучення, не афішуючи що саме їх підштовхнуло до такого рішення. І все ж з часом Нур і Левент відновили свій роман, а у 2016 році у них народилась донечка Еліса. І все ж у 2021 році знаменитості остаточно поставили крапку у стосунках, а після того про особисте життя акторка зовсім не говорить.

Нур Феттахоглу та її другий офіційний чоловік Левент Везіроглу
Нур Феттахоглу та її другий офіційний чоловік Левент Везіроглу

 

Нові статті

Схожі статті

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.

Як зберігати кріп на зиму в сухому чи свіжому вигляді: найкращі способи заготівлі зелені – бабусині

Заготівля кропу на зиму — питання, що актуальне для багатьох городників. Взимку вартість кропу в магазинах зростає, тому краще ці прянощі заготувати власноруч ще влітку. Читайте, як це зробити.

Робота в Німеччині: які вакансії пропонують українцям і який мінімум можна заробити за 1 годину праці

Німеччина — одна з країн, яка від початку повномасштабного вторгнення прийняла найбільшу кількість українців. Дізнайтесь, яку роботу там пропонують зараз і скільки платять за 1 годину праці?