Раміна Есхайзай вперше заговорила про всиновлення дитини: є серйозна причина, чому вона не хоче народжувати

Відома журналістка зізналася, що надихнулася історією всиновлення малюка родиною Мірошниченків. Власне тому вона припускає, що зможе стати гарною мамою для дитини, що залишилась без рідних.

Популярна українська журналістка Раміна Есхакзай відверто заговорила про особисте, та яким уявляє власне майбутнє. Виявилося, 31-річна знаменитість вже готова до дитини, проте народжувати її самостійно вона не має бажання. Проте родина Тімура та Інни Мірошниченко надихнула Есхакзай на серйозний і виважений крок – всиновити дитину.

Поки журналістка ще не стала мамою та навіть не почала займатися усіма бюрократичними процесами. Проте для себе вона не виключає того факту, що в майбутньому буде проходити процес всиновлення дитини, яка за різних обставин могла залишитися сиротою. Про це Раміна розповіла під час запису подкаста для YouTube-каналу Олександра Волошина.

При цьому Раміна Есхакзай зазначила, що однією з причин, чому вона не хоче народжувати, – це складний етап після народження дитини, коли немовля потребує максимум часу. Журналістка підкреслила, що була “другою мамою” для своєї молодшої сестри, тому не хоче знову згадувати той період. Але попри це дівчина любить малюків та зазначає, що готова була б взяти більш дорослу дитину. І все ж до цього необхідно бути максимально підготовленою, аби забезпечити освітою та якісно проводити разом час.

Раміна Есхакзай готова всиновити дитину
Раміна Есхакзай готова всиновити дитину

Цікаво, що навсправжки Раміна Есхакзай задумалася над всиновленням саме після того, як дізналася історію Тімура та Інни Мірошниченко. Адже минулого року зіркова пара стала багатодітними батьками, коли забрали маленького Марселя з дитячого будинку. Звісно, у подружжя виникали проблеми й безпосередньо з офіційним оформленням процесу всиновлення, і з самим малюком, адже в нього виявилися хвороби, що потребували навіть операції. Проте Тімур та Інна щасливі, що наважилися на такий серйозний крок і готові всиновити у найближчому майбутньому ще щонайменше одну дитину.Тімур Мірошниченко та його дружина Інна святкують 6 річницю шлюбу: яким було перше знайомство пари

Тімур та Інна Мірошниченко всиновили дитину
Тімур та Інна Мірошниченко всиновили дитину

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".