При свічках та з глечиками: Леся Нікітюк відпочиває в українському селі і спить на печі (ФОТО)

Леся Нікітюк відправилась на відпочинок. Ні, не за кордон, а українськими просторами. Де саме знаходиться улюблениця Сергія Притули - читайте в матеріалі від "Один Факт".

Українська телеведуча, блогерка, журналістка Леся Іванівна Нікітюк відправилась на відпочинок. Але замість заморських країн ця файна дівчина обрала для себе простори рідної неньки України.

Колоритні національні пейзажі, вбрання і справжня хата із піччю – ось все те, що чекало красуню Лесю під час подорожі.

Нікітюк поділилась із шанувальниками коротеньким відео, на якому вона сидить за столом, вбраним розписними українськими горщиками і керамічним чайником, скатертиною з національною українською вишивкою та вазоном із висушеними квітами. Замість звичайної лампи на столі в українській хаті запалена свічка. Стіна позаду вбрана вишитими рушниками.

А ще в Instagram Лесі Нікітюк можна побачити вранішню світлину, на якій дівчина… лежить на справжній українській печі – в блакитній сорочці та жовтеньких шортиках. Поряд з Лесею – подушка з елементами яскравої української вишивки.

Згідно з геолокацією, яку Леся Нікітюк поставила у своєму дописі – зараз вона перебуває у селищі Опішня на Полтавщині. Це поселення вважається одним із найдавніших на Полтавщині.

Старовинне козацьке містечко, що розташоване на пагорбах над річкою Ворсклою, відоме як осередок сучасного українського гончарства. Власне, вироби тамтешніх майстрів, якими прикрашена стародавня українська хатинка, і з’являються у відео Лесі Нікітюк.

В писемних джерелах Опішня вперше згадується у 12 столітті нашої ери. На протязі трьох останніх тисячоліть на території цього поселення активно розвивалося гончарство. На початку 20 століття в Опішні працювали понад 1000 майстрів гончарного діла. А ще в цьому селищі розвивається уся інфраструктура, яка необхідна для прийому гостей. В Опишні облаштовані декілька туристичних комплексів, є своя агросадиба, проводяться майстер-класи з лялькарства та кулінарії.

Підписники натхненно коментують світлини з відпочинку Лесі Нікітюк
Підписники натхненно коментують світлини з відпочинку Лесі Нікітюк

Під публікацією Лесі Нікітюк вже назбиралось більш ніж 190 коментарів. Багато фолловерів висловлюють свої думки щодо обраної локації. Звісно, що український стиль багатьом прийшовся до вподоби. Декому ця піч та рушники на стінах навіть нагадали літо в бабусі в селі. Деякі підписники написали в коментарях, що такий стиль дуже підходить ведучій.

Нові статті

Схожі статті

Стільки користі в одній тарілці навіть уявити важко: рецепт неймовірного супу з броколі за лічені хвилини

Весняні дні стають щедрими на свіжість та зеленість, і саме час насолоджуватися корисними стравами. Один із найкращих варіантів для поживного та смачного обіду – це крем-суп з броколі.

Покохала чоловіка сестри та зраджувала власному: Ольга Сумська розповіла про свій шлях на 57-му році життя

На 23 серпня 2024 року заплановане святкування 58 дня Народження видатної української акторки Ольги Сумської. За своєю спиною ця жінка має десятки ролей, безліч нагород і щиру любов глядачів.

Дзідзьо виїхав за кордон і розповів, заради кого насправді покинув батьківщину: така любов вимагає дій

Відомий співак Дзідзьо, справжнє ім'я якого Михайло Хома, бореться на культурному фронті. Нещодавно він приїхав до США, де взяв участь у благодійних заходах, спрямованих на допомогу Україні.

Андрій Данилко та мама Сердючки Білоконь: історія кохання не з першого погляду, чутки та реальні факти

Андрій Данилко та Вєрка Сердючка – два образи, які протягом 30 років чарують публіку. За Сердючкою ховається талановитий співак Андрій Данилко, особисте життя якого завжди залишалося таємницею.