Наречений Ірини Сопонару сам хоч і не готує, та оцінити страву завжди може: проводить ревізію київських кафе

У травні минулого року Ірина Сопонару стала нареченою. Кілька місяців зірка "Жіночого кварталу" провела у Ріса в Англії. Дізналася дещо цікаве про свого коханого.

Схоже, Рісу дуже подобається перебувати в Україні. Чоловік вивчив мову за експрес-методом. А ще з задоволенням займається фудблогерством. Англієць воліє розповісти своїм землякам, що і як відбувається у Києві.

Задля цього, коли завітає у кафе, завжди робить відеоролик, щоб викласти в мережу. Доповнює відеоряд власними коментарями з приводу смаку та зовнішнього вигляду страви.

Ірина Сопонару відкрила нові риси нареченого Ріса

Тож підписники Інстаграму нареченого Ірини Сопонару завжди можуть побачити, що їдять у Києві відвідувачі. А Ріс розповідає їм про всю Україну. Справу української кухні молодик планує доповнювати й розвивати. Ірина пояснила:

“Він не готує вдома, але любить поїсти. Він тому по закладах і ходить, і розповідає про заклади, які в Україні”.

Ріс хоче показати мешканцям Великобританії, що попри війну в Україні життя не завмерло, а продовжує вирувати. Сопонару з кожним днем відкриває все нові риси характеру коханого.

Ірина Сопонару відкрила нові риси нареченого Ріса

Так, Ірина була надзвичайно здивована, коли Ріс через спеціальний застосунок буквально за 3 місяці навчився говорити українською мовою. Гумористка спробувала сама давати уроки чоловіку, та з неї вийшов кепський учитель. Раніше вони говорили виключно англійською, але зараз ситуація кардинально змінилася. Ріс усе частіше намагається говорити солов’їною.

Перебуваючи на Новий рік у Лондоні, артистка теж помітила чимало ментальних особливостей місцевого населення. Та не скористалася моментом, щоб зняти відео й показати все це українцям.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: пʼятниця буде яскравою на емоції

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: зірки пророкують день багатий на позитивні емоції та несподівані ситуації.

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: знайдіть для себе нове хобі

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: астрологи радять спробувати щось нове та творче. П'ятниця буде продуктивною.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для Позитива, alyona alyona, Джамали: можливі грошові витрати на емоціях

Зірковий гороскоп на 26 квітня 2024 року обіцяє Позитиву, alyona alyona, Джамалі чимало позитивних моментів. Але існують й певні застереження, на які обов'язково слід звернути увагу.