Наречений Ірини Сопонару сам хоч і не готує, та оцінити страву завжди може: проводить ревізію київських кафе

У травні минулого року Ірина Сопонару стала нареченою. Кілька місяців зірка "Жіночого кварталу" провела у Ріса в Англії. Дізналася дещо цікаве про свого коханого.

Схоже, Рісу дуже подобається перебувати в Україні. Чоловік вивчив мову за експрес-методом. А ще з задоволенням займається фудблогерством. Англієць воліє розповісти своїм землякам, що і як відбувається у Києві.

Задля цього, коли завітає у кафе, завжди робить відеоролик, щоб викласти в мережу. Доповнює відеоряд власними коментарями з приводу смаку та зовнішнього вигляду страви.

Ірина Сопонару відкрила нові риси нареченого Ріса

Тож підписники Інстаграму нареченого Ірини Сопонару завжди можуть побачити, що їдять у Києві відвідувачі. А Ріс розповідає їм про всю Україну. Справу української кухні молодик планує доповнювати й розвивати. Ірина пояснила:

“Він не готує вдома, але любить поїсти. Він тому по закладах і ходить, і розповідає про заклади, які в Україні”.

Ріс хоче показати мешканцям Великобританії, що попри війну в Україні життя не завмерло, а продовжує вирувати. Сопонару з кожним днем відкриває все нові риси характеру коханого.

Ірина Сопонару відкрила нові риси нареченого Ріса

Так, Ірина була надзвичайно здивована, коли Ріс через спеціальний застосунок буквально за 3 місяці навчився говорити українською мовою. Гумористка спробувала сама давати уроки чоловіку, та з неї вийшов кепський учитель. Раніше вони говорили виключно англійською, але зараз ситуація кардинально змінилася. Ріс усе частіше намагається говорити солов’їною.

Перебуваючи на Новий рік у Лондоні, артистка теж помітила чимало ментальних особливостей місцевого населення. Та не скористалася моментом, щоб зняти відео й показати все це українцям.

Нові статті

Схожі статті

Стільки користі в одній тарілці навіть уявити важко: рецепт неймовірного супу з броколі за лічені хвилини

Весняні дні стають щедрими на свіжість та зеленість, і саме час насолоджуватися корисними стравами. Один із найкращих варіантів для поживного та смачного обіду – це крем-суп з броколі.

Покохала чоловіка сестри та зраджувала власному: Ольга Сумська розповіла про свій шлях на 57-му році життя

На 23 серпня 2024 року заплановане святкування 58 дня Народження видатної української акторки Ольги Сумської. За своєю спиною ця жінка має десятки ролей, безліч нагород і щиру любов глядачів.

Дзідзьо виїхав за кордон і розповів, заради кого насправді покинув батьківщину: така любов вимагає дій

Відомий співак Дзідзьо, справжнє ім'я якого Михайло Хома, бореться на культурному фронті. Нещодавно він приїхав до США, де взяв участь у благодійних заходах, спрямованих на допомогу Україні.

Андрій Данилко та мама Сердючки Білоконь: історія кохання не з першого погляду, чутки та реальні факти

Андрій Данилко та Вєрка Сердючка – два образи, які протягом 30 років чарують публіку. За Сердючкою ховається талановитий співак Андрій Данилко, особисте життя якого завжди залишалося таємницею.