15 років тому пішов з життя телеведучий “Галопам по європах”: що стало з трьома дітьми Ігоря Пелиха

Ігоря Пелиха українці запам'ятали переважно за телепрограмою "Галопам по європах". Тим часом у знаменитості були й інші цікаві проєкти. Після жахливої ДТП залишилася дружина й троє дітей.

Народився Ігор Пелих у Тернополі в 1974 році. З дитинства з братом, який був на 2 роки старший, постійно бешкетували. Якось хлопчики вирішили позмагатися, хто вище розгойдається на гойдалці. Молодший не втримався і випав, вибивши відразу кілька зубів. Старшого за це поставили в куток, а Ігоря втішили новою машинкою, якою він хизувався перед покараним братиком.

Де нині перебувають діти Ігоря Пелиха

Після 8 класу Пелих закінчив ПТУ. Деякий час працював майстром із ремонту взуття. Та творча жилка дала про себе знати. Юнак організував у Тернополі молодіжний “Вертеп” та робив музичну програму “Веселий Роджер”. Кілька років був бас-гітаристом року-гурту. І навіть спромігся організувати рок-фестиваль “Нівроку”.

Якось під час виступу музичного гурту сталася технічна заминка. Тоді Ігор вийшов до глядачів і жваво поспілкувався з ними. Стало зрозуміло, що він може стати гарним ведучим.

Де нині перебувають діти Ігоря Пелиха

У 24 роки активний молодик вирушає до Києва. Спочатку працював діджеєм на радіо. Потім на каналі “1+1” став співведучим програми “Не всі вдома”. Потрапити на телебачення Ігорю допомогла майбутня дружина Олександра Лозинська.

Саме вона запросила молодика на кастинг у шоу, в якому працювала сама. Вони з Пелихом почали тісно спілкуватися, а за 2 роки зіграли гучне молодіжне рок-весілля. Свідком був Фоззі з ТНМК.

Де нині перебувають діти Ігоря Пелиха

Коли “Не всі вдома” закрили, Ігор створив власну програму “Галопом по європах”, яка з успіхом виходила на ICTV 4 сезони поспіль. А 8 травня 2009 року сталося непередбачуване. Ігор із друзями вирушили о 5 ранку на весілля до Житомира, але втрапили в ДТП. Та автомобільна троща забрала життя 35-річного телеведучого.

Олександрі довелося самотужки підіймати трьох дітей. Іван нині боронить рідну землю в ЗСУ. Соломія захопилася музикою, як колись тато. Де нині перебуває найменша Устина, наразі невідомо.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.