Христина Соловій показала свою маму: ця гарна жінка могла б стати тещею для Святослава Вакарчука

Співачка Христина Соловій нарешті показала маму в своєму дописі в соціальних мережах: що саме стало причиною появи фото разом у своєму інстаграм.

Сьогодні у мами Христини Соловій день народження, і вона вирішила поділитися радісною митью зі своїми фанатами, опублікувавши у своєму Instagram знімок, на якому вони зображені разом та зазначила:

Сьогодні день народження у моєї мами. Вже подзвонила и все розказала. Подзвони і ти своїй мамі.

Деякі прихильники зауважили, що мати співачки могла би стати тещею Святослава Вакарчука, якщо врахувати раніше поширені чутки про роман між співачкою та ним. Однак для інших ця історія вже давно втратила актуальність та була забута.

Христина Соловій та Святослав Вакарчук
Христина Соловій та Святослав Вакарчук

Не минуло й без особистих переживань: колись аудиторія помітила певну хімію між Христиною та її наставником, хоча жодних прямих доказів цьому ніколи не було. Плітки про їхній роман були довго, проте, музиканти низку разів спростовували ці чутки.

Пізнише Христина Соловій заявила, що більше не підтримує близькі стосунки з Святославом Вакарчуком. Але варто зазначити, що згодом історія закінчилась та Христину зі Святослава перестали обговорювати, скоріше за все через те, що між ними не було нічого, крім професійних зв’язків.

Незважаючи на скандали та гучні спекуляції, Христина Соловій та Святослав Вакарчук залишаються сфокусованими на своїй музичній та творчій діяльності. Їх нові композиції продовжують зачаровувати слухачів за їхньою глибиною та емоційною наповненістю. Попри всі турбулентності публічного життя, ці талановиті музиканти не втрачають зору на свої творчі цілі та не збиваються з вибраного шляху.

Вони продовжують експериментувати зі звуками, втілюючи в своїх піснях новаторські ідеї та теми, що стосуються сучасного світу та людських почуттів.

У цей особливий день мати Христини отримала безліч теплих та щирих побажань від шанувальників із привітаннями для мами. І, звичайно ж, не обійшлося без участі близьких друзів і родичів.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.