Вперше сходила на побачення: Анна Трінчер поставила Волошина перед фактом, що вже його забула

Відома співачка Анна Трінчер сходила на перше побачення після розлучення з Олександром Волошином перед подорожжю на Балі. Зірка розповіла як це було.

Після того, як співачка та блогерка Анна Трінчер оголосила про своє розлучення з колишнім партнером, блогером Олександром Волошиним, вона визнала, що не відчуває ніякого дефіциту у чоловічій увазі. Вона продовжує отримувати безліч квітів та запрошень на зустрічі від своїх прихильників. Навіть після відмови чоловікам на багато з цих запрошень, перед відпочинком на Балі, співачка вирішила зробити виняток і вийти на прогулянку з одним із чоловіків, відповівши на його запрошення.

Хоч Анна ще не готова повноцінно відкритися для нових стосунків та вона все ж таки вирішила дозволити собі трохи розваги, щоб хоч якось покращити свій емоційний стан. Їй було цікаво поспілкуватися з людиною, адже протягом довгого періоду вона відмовлялася від зустрічей, оскільки не відчувала готовності зануритися в романтичні стосунки після розлучення. Співачка розповіла, що їй просто не хотілося витрачати час на щось, що не відчувала без належного бажання чи ентузіазму.

Анна Трінчер сходила на перше побачення після розлучення
Анна Трінчер сходила на перше побачення після розлучення

Анна Трінчер поділилася своїми думками про стосунки з чоловіками та зауважила, що на побаченні, яке вона згадала, її співрозмовник був значно старший за неї. Це, очевидно, змусило її задуматися над своїми власними вподобаннями та вимогами до партнера. Анна висловила думку, що їй більше підходять дорослі чоловіки, яким понад 30 років. Її рішення ґрунтується на власному досвіді та спостереженнях: вона дотримується думки, що романтичні стосунки з більш молодими чоловіками можуть бути складними через їхню недосвідченість і нестабільність. Це свідчить про те, що Анна має сформоване розуміння того, які якості їй важливі у партнері.

Щодо колишнього Олександра Волошина, Трінчер чітко зрозуміла, що між ними вже немає жодних стосунків і ніколи не буде.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп Таро від Анжели Перл для Овнів, Стрільців та Левів: чого чекати знакам Зодіаку в найближчі 2 тижні

Популярна астрологиня Анжела Перл склала Таро прогноз для Овнів, Стрільців і Левів на найближчі два тижні. Що принесе кожному з цих знаків енергія Повного місяця? "Один Факт" розповість.

Як часто поливати полуницю в період цвітіння та після збору врожаю, щоб ягоди завжди росли соковитими

Щоб полуниця на грядці виросла соковитою, правильно поливайте її під час цвітіння. Скільки саме разів на тиждень потрібно зволожувати грядочки з полуницею — "Один Факт" розповість далі.

Схожі, як дві краплі води: як виглядає 26-річна донька Кузьми Скрябіна, яка пішла в медицину, а не на сцену

Марія-Барбара Кузьменко — ϵдина донька музиканта Андрія Кузьменка. Дівчина із незвичним імʼям обрала для себе не зіркову професію. Чим вона займаϵться і як зараз виглядаϵ — читайте далі.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у червні

Червень 2024 року — чудовий час для пересадки кімнатних рослин та квітів, що ростуть на домашньому підвіконні. Які дати найкраще для цього підходять — розповість Місячний календар.