“А що мама скаже”: донька Сумської Антоніна Паперна взяла приклад з Безрук і знялась в російському серіалі

Донька української акторки Ольги Сумської Антоніна Паперна зіграла роль колишньої в російському серіалі. Чи відреагувала якось на це Ольга В'ячеславівна — читайте в матеріалі від "Один Факт".

Ольга В’ячеславівна Сумська — відома українська акторка із славетної династії Сумських. Її батько В’ячеслав Гнатович — теж був актором і за все життя зіграв понад 150 ролей. Був задіяний у спектаклях театру імені Івана Франка. Мама акторки — також творча особистість. Ганна Іванівна Сумська була театральною акторкою і грала в спектаклях Національного академічного театру імені І. Франка у Львові.

Ольга В'ячеславівна Сумська із донькою Антоніною Паперною
Ольга В’ячеславівна Сумська із донькою Антоніною Паперною

Не дивно, що доньки цього творчого подружжя, Ольга та її старша сестра Наталія Сумська пішли по слідах батьків і теж стали акторками.

Ольга Сумська успішно реалізувала себе не тільки на театральній сцені, але й в особистому житті. Вона була одружена двічі. Перший шлюб з актором Євгеном Паперним виявився невдалим, але від нього залишилась в Ольги донька Антоніна. Саме про неї піде зараз мова.

Так трапилось, що Антоніна Паперна ще до повномасштабного вторгнення росіян в Україну вийшла заміж за російського актора Володимира Яглича. Від нього донька Сумської народила доньку Єву та сина Данилу. Зараз Антоніна мешкає в росії разом із чоловіком та… продовжує будувати там акторську кар’єру.

Нещодавно стало відомо, що Антоніна Паперна зіграла невеличку роль в новому серіалі російського виробництва, який називається “Постукай в мої двері в москві”. Це — адаптація відомого турецького багатосерійного проекту. Антоніні Паперній в серіалі довірили роль колишньої нареченої головного героя.

Донька Ольги Сумської Антоніна Паперна зіграла в новому російському серіалі колишню наречену
Донька Ольги Сумської Антоніна Паперна зіграла в новому російському серіалі колишню наречену

Незважаючи на позицію доньки і те, що Паперна відмовчується щодо ситуації в Україні — Ольга Сумська її “колишньою” не вважає. Акторка намагається не коментувати ані позицію Антоніни, ані її вибір на користь росії, ані її роботу в російських серіалах.

Щоправда, одного разу Сумська обмовилась, що у неї болить душа за свою дитину. На хейт відносно доньки Ольга В’ячеславівна ніяк не реагує. А на питання щодо того, що Антоніна відмовчується, відповідає, що вона “мовчить не просто так”, а тому, що дбає про власних дітей і не хоче за свою позицію потрапити в російські каземати.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.