“Виставлю напоказ”: Олена Мозгова похвалилася найдорожчою нагородою, яку їй подарував Валерій Залужний

Українська продюсерка і колишня дружина Олександра Пономарьова — Олена Мозгова розповіла про найдорожчу нагороду, яку їй вручив Залужний. Деталі читайте в матеріалі від "Одного Факту".

Відома в Україні продюсерка Олена Мозгова продемонструвала найдорожчу нагороду, яку отримала з рук самого Валерія Залужного.

Ніколи не хотіла і навіть відмовлялась від звань та регалій — написала пані Олена на своїй особистій сторінці у Facebook

Але є в її арсеналі нагорода одна найбільш цінна, яку хочеться виставити напоказ. І справа тут не в самій нагороді, а в людині, яка її вручила.

Людина, яка її дала — дуже шанована мною — розповіла Олена Мозгова

Мова йде в її дописі про нагороду “За сприяння війську”, яку знаменитість отримала наприкінці січня 2024 року за наказом головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Олена Мозгова показала почесну нагороду, яку їй вручив Валерій Залужний
Олена Мозгова показала почесну нагороду, яку їй вручив Валерій Залужний

В своєму дописі пані Олена пригадує, що колись спілкувалась з мудрою людиною щодо правил обрання державних керманичів. І під час розмірковувань вони вдвох дійшли висновку, що найбільш грамотною моделлю буде звернення громадської спільноти до тієї людини, яка має в суспільстві великий авторитет, високий рівень довіри, певні чесноти, та й моральний авторитет також.

На думку Олени Мозгової – така людина в нашому суспільстві з’явилась. І це – саме той, хто вручив їй цю почесну нагороду. Рівень довіри українського суспільства до Валерія Залужного наразі зафіксований на рівні 94%, але… Він сам поки не бажає ставати біля керма.

Наприкінці допису Олена Мозгова висловила слова подяки колишньому головнокомандувачу ЗСУ і зауважила, що настане такий час, коли українці ще будуть просити його взяти в руки кермо управління державою.

Олена Мозгова відома в Україні не тільки своїми творчими талантами. Після початку повномасштабного вторгнення ця смілива жінка активно займається волонтерською діяльністю та постійно збирає кошти на потреби ЗСУ.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".