Позитив заявив, що більше не дружить з Потапом і Настею Каменських: яка кішка пробігла між екс-друзями

Олексій Завгородній, відомий як Позитив, розповів про свої дружні відносини з Потапом та Настею Каменських: "Я більше ні з ким не підтримую зв'язок".

У шоу “На двох стільцях” артист Позитив зіштовхнувся з несподіваним питанням стосовно відносин із колишньою дружиною  та співпрацею з Потапом. Відповідаючи на запитання ведучої Валерії Товстолєс щодо того, з ким він більше не бажає спілкуватися, Олексій Завгородній визнав, що не підтримує зв’язок ні з колишньою дружиною, ні з Потапом та з Настею Каменських теж.

В ефірі також було поставлено питання щодо того, що гірше для нього: творчість Олексія Потапенка чи інтерв’ю Насті Каменських, Позитив відповів, що особисто для нього більш неприйнятним є саме творчість Потапа. Ця заява співака стала неабияким предметом для обговорення цієї теми в соціальних мережах серед підписників.

Позитив заявив, що більше не спілкується з Потапом та Настею Каменських
Позитив заявив, що більше не спілкується з Потапом та Настею Каменських

Неабиякими виявилися також спогади Позитива про свої взаємини з Потапом, які почалися ще в дитинстві. Відзначивши, що їх зв’язок почався у віці 11 років, Олексій розповів про їхню спільну працю та довгу дружбу. Проте, з початком політичних турбулентностей, їх відносини зазнали випробувань і змін. Як виявилося, погляд Позитива виявився відмінним від поглядів його колеги і друга, Потапа в цьому плані. Вони висловили різні точки зору про події в Україні, що спровокувало дискусії серед глядачів та шанувальників артистів.

Позитив заявив, що більше не спілкується з Потапом та Настею Каменських
Позитив заявив, що більше не спілкується з Потапом та Настею Каменських

Висвітливши свої роздуми щодо зміни в їхніх дружніх відносинах та підходу до співпраці, Олексій Завгородній визнав, що багато планів, які були до вторгнення, змінилися, і вони повинні пристосовуватися до нової реальності. Це стало своєрідним відображенням змін, які відбулися в їхньому житті та кар’єрних стратегіях після політичних подій в країні.

Нові статті

Схожі статті

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.