Віра Брежнєва перед натовпом людей подякувала своєму екс-чоловіку Костянтину Меладзе: невже знову разом?

Віра Брежнєва висловила безмежну подяку для свого колишнього чоловіка та композитора Костянтина Меладзе за створенні пісні та хіти: як це відбулось.

Під час виступу на сцені співачка Віра Брежнєва вразила своїх шанувальників несподіваним зверненням до свого колишнього чоловіка, композитора Костянтина Меладзе, що спричинило неабияке здивування. Цей момент відбувся під час концерту самої співачки.

Під час виступу співачка Віра виконала свої старі хіти, а також заспівала деякі композиції гурту “ВІА Гра”. Проте, найбільш вражаючим моментом виступу стало звернення Віри Брежнєвої до свого екс-чоловіка. Вона не лише вразила аудиторію своєю музикою, але й зробила емоційний акцент, нагадуючи про спільне минуле з Меладзе.

Віра Брежнєва звернулась до екс-чоловіка Костянтина Меладзе
Віра Брежнєва звернулась до екс-чоловіка Костянтина Меладзе

Звернення співачки до колишнього чоловіка може бути сприйняте як спроба відновлення стосунків або просто як прояв поваги до його внеску у її кар’єру. У будь-якому разі, цей емоційний момент не залишив байдужими шанувальників.

Віра Брежнєва висловила вдячність колишньому чоловікові за те, що він дозволив їй виконувати хіти гурту “ВІА Гра”, наголосивши, що без Костянтина Меладзе ці пісні не мали б успіху. Артистка прямо зазначила величезну роль композитора у створенні цих хітів, визнавши його вклад у написанні музики, яка прославила їх колектив.

Віра Брежнєва звернулась до екс-чоловіка Костянтина Меладзе
Віра Брежнєва звернулась до екс-чоловіка Костянтина Меладзе

Вдячність артистки Віри Брежнєвої також свідчила про те, що їхнє розлучення дійсно пройшло мирно та без скандалів. Вона підкреслила позитивну ноту, на якій їхні відносини завершилися, і наголосила на тому, що навіть після розставання обоє продовжують діяти професійно та шанують один одного у сфері музики.

Такі вислови артистки ще раз підкреслили взаємну повагу та відвертість між ними, щоб вони могли продовжувати свою творчу діяльність незалежно від особистих стосунків.

Нові статті

Схожі статті

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.

Напряму: в які країни українці можуть поїхати на потязі без пересадок у 2024 році – повний список

Подорожі з України зараз — дуже складна справа. Втім, "Укрзалізниця" пропонуϵ українцям декілька прямих маршрутів 2024 на потягу без пересадок. Повний список "Один Факт" наводить нижче.