Віра Брежнєва перед натовпом людей подякувала своєму екс-чоловіку Костянтину Меладзе: невже знову разом?

Віра Брежнєва висловила безмежну подяку для свого колишнього чоловіка та композитора Костянтина Меладзе за створенні пісні та хіти: як це відбулось.

Під час виступу на сцені співачка Віра Брежнєва вразила своїх шанувальників несподіваним зверненням до свого колишнього чоловіка, композитора Костянтина Меладзе, що спричинило неабияке здивування. Цей момент відбувся під час концерту самої співачки.

Під час виступу співачка Віра виконала свої старі хіти, а також заспівала деякі композиції гурту “ВІА Гра”. Проте, найбільш вражаючим моментом виступу стало звернення Віри Брежнєвої до свого екс-чоловіка. Вона не лише вразила аудиторію своєю музикою, але й зробила емоційний акцент, нагадуючи про спільне минуле з Меладзе.

Віра Брежнєва звернулась до екс-чоловіка Костянтина Меладзе
Віра Брежнєва звернулась до екс-чоловіка Костянтина Меладзе

Звернення співачки до колишнього чоловіка може бути сприйняте як спроба відновлення стосунків або просто як прояв поваги до його внеску у її кар’єру. У будь-якому разі, цей емоційний момент не залишив байдужими шанувальників.

Віра Брежнєва висловила вдячність колишньому чоловікові за те, що він дозволив їй виконувати хіти гурту “ВІА Гра”, наголосивши, що без Костянтина Меладзе ці пісні не мали б успіху. Артистка прямо зазначила величезну роль композитора у створенні цих хітів, визнавши його вклад у написанні музики, яка прославила їх колектив.

Віра Брежнєва звернулась до екс-чоловіка Костянтина Меладзе
Віра Брежнєва звернулась до екс-чоловіка Костянтина Меладзе

Вдячність артистки Віри Брежнєвої також свідчила про те, що їхнє розлучення дійсно пройшло мирно та без скандалів. Вона підкреслила позитивну ноту, на якій їхні відносини завершилися, і наголосила на тому, що навіть після розставання обоє продовжують діяти професійно та шанують один одного у сфері музики.

Такі вислови артистки ще раз підкреслили взаємну повагу та відвертість між ними, щоб вони могли продовжувати свою творчу діяльність незалежно від особистих стосунків.

Нові статті

Схожі статті

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.

Значить, не любили по-справжньому: Сумська, Узелков, та інші зірки, які зраджували своїм другим половинкам

Ольга Сумська, В'ячеслав Узелков, Віктор Павлік та інші зірки розповіли скільки разів були невірними своїм партнерам: що відомо про особисте життя артистів?