Потап покинув Україну і зробив те, чого не міг зробити тут: сфотографувався з чоловіком Меган Фокс (ФОТО)

Репер Потап зараз знаходиться не в Україні і насолоджується життям. Він оприлюднив світлини з американськими знаменитостями. Хто стояв поряд з Потапом — дивіться в добірці від "Один Факт".

Репер Потап і чоловік Анастасії Каменських показався в Америці — поряд з відомими виконавцями і виконавицями. Співак оприлюднив добірку світлин у своєму Instagram, на яких він стоїть поряд із відомими зірками США.

На одній зі світлин виконавець у темних окулярах і шкіряній куртці чорного кольору стоїть на червоній доріжці, а позаду нього помітно декількох знаменитостей. Серед них і Браян Остін Грін — американський актор і чоловік голлівудської кінозірки Меган Фокс.

Також в добірці від Потапа з американського турне є світлини із бразильскою співачкою, акторкою і композиторкою Аннітою, американським поп-співаком Mashine Gun Kelly, іспанською виконавицею Bad Gyal, співаком з гаванського гурту Gente De Zona Олександром Дельгадо та інтернет-зіркою Леле Понс, яка стала найбільш популярною завдяки своїм 6-секундним відео на сервісі Vine.

Потап поряд з американськими та латиноамериканськими зірками
Потап поряд з американськими та латиноамериканськими зірками

Про те, що Потап виїхав з України і намагається підкорити Латинську Америку, стало відомо ще раніше. Співак ділився із шанувальниками роздумами про те, як складно досягти творчого успіху за кордоном. Олексій Потапенко зазначав, що особистісний і професійний ріст потребують від людини надзвичайних зусиль. Щоденно доводиться боротись із самим собою, а примусити себе вивчати чужу мову та культуру, налагоджувати міжнародні зв’язки — вкрай важко.

Попри величезну критику з боку українців, що зараз залишаються в країні Потап продовжує йти до своєї мети. Багато хейтерів дорікають співакові, що він у надскладний час залишив країну, хоча кордони зараз для чоловіків закрито. Виконавець у відповідь каже, що відмовлятись від своїх планів та мрій зовсім не збирається. Він повідомив, що в нього є відчуття вірного шляху і зради своїх друзів, країни та рідних він повинен зростати в творчому, духовному і кар’єрному плані.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.