“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.

Співачка Ольга Цибульська розповіла правду щодо поширених чуток про її романтичні стосунки з колегою Дзідзьо. Вона відкинула всі обвинувачення, які були у її сторону, про те, що вони сплять разом та що вона розбила його сім’ю.

Цибульська пояснила, що така ситуація виникла через її власні  відверті жарти на сцені до колеги, а також через те, що на інтерв’ю вона не розповідала про справжні відносини з Дзідзьо. Вони лише жартували на цю тему, і між ними немає і не було ніколи жодного реального романтичного зв’язку.

Оля Цибульська наголосила, що з колегою вони підтримують дружні стосунки, а все, що відбувається на сцені – лише жарти, які можуть здатися для когось провокаційними. У світлі публічної уваги, що спостерігається навколо їхніх взаємин, вони знають, наскільки важливо бути обережними зі словами та жартами, адже інтерпретація може бути дуже різною для різних людей. Тому вони обидва підкреслили, що всі їхні публічні виступи та комунікації є результатом дружнього спілкування та професійної співпраці, а не чогось більш складного чи суперечливого.

Ольга Цибульська розповіла подробиці стосунків із Дзідзьо
Ольга Цибульська розповіла подробиці стосунків із Дзідзьо

Також Оля розповіла, що поза сценою їхнє спілкування значно відрізняється від образу, створеного на публіці. За кулісами між ними панує звичайна дружня та легка атмосфера, яка не має абсолютно нічого спільного з романтичними стосунками.

Таким чином, Оля Цибульська відкрито заявила, що всі ті міфи та чутки, які були протягом років щодо її зв’язків з Дзідзьо, не мають під собою жодних підстав.

Але був навіть такий момент, коли чоловік самої співачки проявляв свої ревнощі щодо артиста та йому було не дуже приємно спостерігати та Оля Цибульська наголосила, що вони з колегою – лише близькі друзі.

Нові статті

Схожі статті

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.