Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

Павло Орлов здивував публіку, виклавши в мережу Інстаграм світлини з Тіною Кароль. На фото вони весело посміхаються, а зірка ще й поклала руку на плече своєму підлеглому. Підпис під постом приголомшив усіх без винятку:

“Кохання всього мого життя”.

Павло Орлов освідчився Тіні Кароль у коханні

Чоловік ще й червоне серденько поставив, щоб підсилити враження. Слід відзначити, що Тіна теж частенько привітно висловлюється у бік підлеглого. Три роки тому, вітаючи PR-менеджера з днем народження, Кароль виклала Сторіз такими зворушливими словами:

“Життя – гвинтові сходи, цей день був на верхньому щаблі для тебе. Ти дійшов. Я люблю тебе, з днем народження,”ПО”.

Фан-клуб зірки постарався на славу й видав у себе на сторінці цілу добірку нарізок відео, де Тіна з Павлом разом. Вони й по червоному хіднику крокують, і премії отримують, і ніжно притискаються один до одного, і навіть цілуються привселюдно.

То, виходить, Дан Балан був лише ширмою для інших відносин? Адже під час “Танців із зірками” артистка не дозволяла собі таких вольностей з молдованином.

Павло Орлов освідчився Тіні Кароль у коханні

Тіна вже понад 10 років є вдовою. Відтоді офіційно не представляла широкому загалу жодного чоловіка. Тим часом чутки про чималу кількість романів довкола знаменитості точаться постійно. Співачці сватають то її музиканта, то танцюриста.

Тепер черга дійшла і до піарника. І байдуже, що Павло колись засвітив обручку на безіменному пальці правиці. Фанам Тіни Кароль дуже хочеться, щоб зірка знайшла своє особисте щастя.

Нові статті

Схожі статті

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.