Ісаак Віджраку ніколи його не замінить: Ані Лорак показала найдорожчого їй чоловіка – “Я так сумую за тобою”

Знаменита співачка Ані Лорак вразила мережу неочікуваним зізнанням. Зірка оприлюднила фотографію свого рідного брата та заговорила про почуття.

2 роки тому покійного брата Ані Лорак почали згадувати як ніколи часто. Причина досить зрозуміла: позиція співачки щодо поточних подій. Сама Кароліна намагалася уникати спілкування не тільки з журналістами, але і з власними шанувальниками, і прийшла до тями лише через півроку, не виправдавши надій багатьох фанатів.

Згодом артистка сама почала спекулювати пережитим горем, адже її брат віддав життя дарма.

Ані Лорак публічно зізналася в почуттях брату

Ані Лорак публічно зізналася в почуттях брату

Починаючи з 2022-го життя зірки тим не менш сильно змінилося. Вона знайшла своє кохання в Іспанії, де проходила різні духовні практики. Власне, її обранцем став її ж наставник — Ісаак Віджраку. І одразу ж цей роман отримав багато критики, так як підписники зірки не змогли поставитися до її вибору серйозно, і заповняли її у тому, що вона скоїла помилку. Час минає, але ці стосунки продовжується.

Ісаак повністю займає позицію своєї коханої, і з часом почав все частіше з’являтися на її особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. І серед усієї цієї романтики та творчості раптом з’явилася фотографія покійного брата артистка.

Кароліна оприлюднила у своєму блозі архівне фото, а в дописі виразило свої почуття до нього, а також додала, що у цей день, 23 лютого, вона особливо сильно про нього згадує.

Коментарі до публікації одразу ж закрили. І це доволі логічно, адже немає сумнівів у тому, що публіка була спровокована даним зізнанням. Тим паче, що свого брата Ані Лорак неодноразово використовувала як виправдання.

Нагадуємо, що артистка вже 10 років як не проживає в Україні. А вона осіла у Підмосков’ї, де придбала собі розкішний маєток. 2021-го з’являлася інформація про те, що компанія артистка збанкрутувала, а також про її величезні борги. Так само 2022-го поговорювали, що коханець Кароліни покинув її через брак у співачки коштів. Сама ж артистка видалилася з соціальних мереж і зникла з інформаційного простору майже на півроку. Подейкували, що вона ховалася на батьківщині у свого колишнього чоловіка Мурата.

Нові статті

Схожі статті

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи: з чим час розібратися, а що почекає?

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи. Кожен знак зіткнеться зі своїми унікальними викликами та можливостями. Важливо їх не упустити.

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.