Покохала розбишаку: чим привабив Тіну Кароль таємничий Чеба і що в ньому такого, чого немає у Дана Балана

"Ой мамо, мамо, мамо — кохаю хулігана" – могла співати Тіна Кароль на увесь світ, якщо б не приховувала особисті стосунки від шанувальників. Хто він, таємний залицяльник співачки — читайте нижче.

Українська співачка Тіна Кароль має у суспільстві незаплямовану репутацію. Справжня патріотка країни з гарним голосом, наполеглива і працьовита, чудова і турботлива матуся і… вірна дружина навіть попри те, що її єдиного законного чоловіка Євгена Огіра вже багато років немає в цьому світі.

Продюсер Тіни Кароль і батько їх спільного сина Веніаміна помер наприкінці квітня 2013 року від онкологічної хвороби.

В Огіра виявили рак шлунку. Після його відходу у засвіти пройшло вже понад 10 років, а Тіна увесь цей час залишається самотньою…

Тобто, офіційно зареєстрованих стосунків в неї немає ні з яким чоловіком, а ось неофіційні… Про них теж майже нічого невідомо. Хоча чутки про романи співачки з іншими красенями періодично в українському суспільстві все ж з’являються.

Наприклад, шанувальники та й колеги по творчому цеху не могли залишити без уваги відверті залицяння до Тіни молдавського виконавця Дана Балана. Ця пара познайомилась у 2019 році, під час спільної роботи над проектом “Голос країни-9”.

Тіні Кароль приписують роман із таємничим чоловіком, який надзвонював їй понад 500 разів
Тіні Кароль приписують роман із таємничим чоловіком, який надзвонював їй понад 500 разів

Декілька років тому стала з’являтись інформація і про темні сторони особистого життя Тіни Кароль. В 2019 році з’явились чутки, які намагались зв’язати співачку із кримінальним авторитетом на ім’я Олексій Чеботарьов, більш відомого у вузьких колах як Чеба.

Чутки ці з’явились не на порожньому місці. Колишній депутат Верховної Ради Ігор Луценко надав розшифровку дзвінків, які доводять зв’язок Тетяни Ліберман (Тіни Кароль) із тим самим Чебою. Цього чоловіка, до речі, пов’язують із подіями, що відбувались на Євромайдані. Наразі відомо, що Олексій Чеботарьов переховується від суддів.

Відносно діянь Чеботарьова проводили ціле розслідування, під час якого і була зроблена розшифровка телефонних дзвінків. З неї стає зрозуміло, що Чебу із Тіною Кароль пов’язували особливі відносини. Бо з його номеру на телефон співачки було зроблено понад 500 дзвінків! Власне, саме ця інформація і підтримала роман Кароль і Чеботарьова.

А що про це думаєте ви? Чи могла співачка із бездоганною репутацією та ангельською зовнішністю пов’язувати своє життя із розбишакою з темним минулим? Пишіть свою думку в коментарях.

Нові статті

Схожі статті

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.

Поведінка Дмитра Карпачова на шоу “Супермама” не на жарт розлютила глядачів: ведучий влаштував скандал

Фінал останнього сезону "Супермами" затьмарила несподівана поведінка Дмитра Карпачова. Глядачі в шоці від його вчинку та активно діляться своїм невдоволення в соціальних мережах.