Покохала розбишаку: чим привабив Тіну Кароль таємничий Чеба і що в ньому такого, чого немає у Дана Балана

"Ой мамо, мамо, мамо — кохаю хулігана" – могла співати Тіна Кароль на увесь світ, якщо б не приховувала особисті стосунки від шанувальників. Хто він, таємний залицяльник співачки — читайте нижче.

Українська співачка Тіна Кароль має у суспільстві незаплямовану репутацію. Справжня патріотка країни з гарним голосом, наполеглива і працьовита, чудова і турботлива матуся і… вірна дружина навіть попри те, що її єдиного законного чоловіка Євгена Огіра вже багато років немає в цьому світі.

Продюсер Тіни Кароль і батько їх спільного сина Веніаміна помер наприкінці квітня 2013 року від онкологічної хвороби.

В Огіра виявили рак шлунку. Після його відходу у засвіти пройшло вже понад 10 років, а Тіна увесь цей час залишається самотньою…

Тобто, офіційно зареєстрованих стосунків в неї немає ні з яким чоловіком, а ось неофіційні… Про них теж майже нічого невідомо. Хоча чутки про романи співачки з іншими красенями періодично в українському суспільстві все ж з’являються.

Наприклад, шанувальники та й колеги по творчому цеху не могли залишити без уваги відверті залицяння до Тіни молдавського виконавця Дана Балана. Ця пара познайомилась у 2019 році, під час спільної роботи над проектом “Голос країни-9”.

Тіні Кароль приписують роман із таємничим чоловіком, який надзвонював їй понад 500 разів
Тіні Кароль приписують роман із таємничим чоловіком, який надзвонював їй понад 500 разів

Декілька років тому стала з’являтись інформація і про темні сторони особистого життя Тіни Кароль. В 2019 році з’явились чутки, які намагались зв’язати співачку із кримінальним авторитетом на ім’я Олексій Чеботарьов, більш відомого у вузьких колах як Чеба.

Чутки ці з’явились не на порожньому місці. Колишній депутат Верховної Ради Ігор Луценко надав розшифровку дзвінків, які доводять зв’язок Тетяни Ліберман (Тіни Кароль) із тим самим Чебою. Цього чоловіка, до речі, пов’язують із подіями, що відбувались на Євромайдані. Наразі відомо, що Олексій Чеботарьов переховується від суддів.

Відносно діянь Чеботарьова проводили ціле розслідування, під час якого і була зроблена розшифровка телефонних дзвінків. З неї стає зрозуміло, що Чебу із Тіною Кароль пов’язували особливі відносини. Бо з його номеру на телефон співачки було зроблено понад 500 дзвінків! Власне, саме ця інформація і підтримала роман Кароль і Чеботарьова.

А що про це думаєте ви? Чи могла співачка із бездоганною репутацією та ангельською зовнішністю пов’язувати своє життя із розбишакою з темним минулим? Пишіть свою думку в коментарях.

Нові статті

Схожі статті

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.

Значить, не любили по-справжньому: Сумська, Узелков, та інші зірки, які зраджували своїм другим половинкам

Ольга Сумська, В'ячеслав Узелков, Віктор Павлік та інші зірки розповіли скільки разів були невірними своїм партнерам: що відомо про особисте життя артистів?

Коли Трійця у 2024 році: точна дата, історія, головні традиції Зелених свят, народні прикмети і забобони

Трійця — одне з найбільших церковних свят. В нього ϵ інші назви, свої звичаї, традиції і забобони. "Один Факт" дізнався, коли точна дата Трійці в 2024 році і які ϵ традиції в цього свята.