“2 роки ми з ним не бачились”: Марічка Падалко зізналася про проблеми в шлюбі з чоловіком Єгором Соболєвим

Знаменита українська телеведуча Марічка Падалко дала ексклюзивне інтерв'ю, в якому розповіла про те, як вони з чоловіком Єгором Соболєвим змінилися за 2 роки.

Ще 3 роки тому родина Марічки Падалко насолоджувалася прекрасним життям за містом. Багатодітна сім’я активно займалася своїми справами: зіркова мама була поглинута кар’єрою та розвитком дітей, батько займався справами країни, а спадкоємці навчалися та будували плани на майбутнє.

Марічка Падалко розповіла, як змінилася їхня сім’я за 2 роки

Марічка Падалко з дітьми
Марічка Падалко з дітьми

Звичайно, 24 лютого все змінилося. Марічка забрала улюбленого кота та рушила до дітей, які вже були евакуйовані. Єгор пішов захищати Україну, хоча вона не є його батьківщиною. Його батьки залишилися в російській федерації. Надалі послідував серйозний конфлікт між ними, який призвів до того, що сім’я припинила спілкуватися.

Як Марічка Падалко круто змінила своє життя, щоб бути з Єгором Соболєвим: розірвала 15-річний шлюб та вирішила народити новому обранцю дітей
Марічка Падалко розповіла про стосунки з чоловіком

Соболєв приїжджає додому лише у нечасті виділені для нього вихідні. Звичайно, цього дуже мало для того, аби діти змогли заглушити свою тугу за татом. Кожна зустріч супроводжувалася сльозами. Про це фанати Марічки Падалко знають завдяки її публікаціями соціальній мережі Instagram.

Телеведуча регулярно показувала, як саме реагує на повернення коханого. Нещодавно вона дала ексклюзивний коментар для сайту Обозреватель, в якому розповіла, як змінилися їхня сім’я та стосунки за ці 2 роки.

“Єгор теж змінився. Я, правда, особливо цього не помічаю, але він каже, що став більш злим. Для себе, тому що щодо сім’ї, якихось побутових речей – він дуже спокійний. Мені здається, що поки що це некритично. І він усвідомлює, що треба над цим працювати. 26 лютого у нас із чоловіком день народження. Останні два роки ми з ним не бачилися цього дня. Цього року ми плануємо побачитися. Сподіваюся, вдасться”

Зараз Єгор Соболєв служить уже у новому званні. З минулим місцем роботи його вже нічого не пов’язує. Но Марічка Падалко чекає свою чергу рідні, коли зможе бачитися з чоловіком кожного дня, як раніше.

Нові статті

Схожі статті

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.

Поведінка Дмитра Карпачова на шоу “Супермама” не на жарт розлютила глядачів: ведучий влаштував скандал

Фінал останнього сезону "Супермами" затьмарила несподівана поведінка Дмитра Карпачова. Глядачі в шоці від його вчинку та активно діляться своїм невдоволення в соціальних мережах.