“Це була не просто людина з вулиці”: невірність Арсена Мірзояна вийшла назовні, але Матвієнко не коментує

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко вже багато років разом. За цей час пара пережила різні речі. Але неодноразово з'являлися плітки про невірність музиканта.

Сама історія кохання Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна розпочалася з невірності чоловіка. Адже на момент зустрічі з майбутньою дружиною виконавець вже мав сім’ю. На чоловіка вдома чекала дружина, а також два сина. Спочатку він збирався покласти кінець інтрижці.

За словами Мірзояна, він не був готовий ризикувати своїм сімейним щастям заради іншої дівчини. Мовляв, розумів, що через деякий час закоханість може пройти, а сім’ю назад не повернеш. Далі на колег чекали спільні гастролі, які тривали цілий рік. Саме вони і стали вирішальними для любовного трикутника. Повернувшись, Арсен Мірзоян прийшов до дружини та повідомив їй про те, що він йде від неї. Діти та усе майно залишилися жінці.

Що відомо про невірність Арсена Мірзояна

Щасливе подружжя: Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян
Що відомо про невірність Арсена Мірзояна

У своїх інтерв’ю Тоня Матвієнко неодноразово отримувала запитання про те, чи довіряє вона своєму чоловіку, як ніяк колишній дружині він все ж таки зраджував. І зірка, звичайно, запевняє, що в їхніх стосунках панує довіра. Але отримавши питання від Слави Дьоміна, який розповів співачці, що у Арсена в шоу-бізнесі слава чоловіка, який обожнює красивих жінок, розгубилася та не змогла відповісти нічого конкретного.

А от популярна в YouTube ворожка Марія Тихо вважає, що співак дійсно не вірний своїй дружині. За її словами, людина, яка мала з ним любовні стосунки знаходиться прямо в колективі.

“Так, були зради. Це його робота, публічні люди. Це не просто була людина з вулиці, це чітко робота. Його оточення, поїздки, концерти чи навіть співробітники у його команді”, – зазначила Тиха у новому випуску на своєму YouTube-каналі. 

Нагадуємо, що в своєму останньому інтерв’ю Арсен Мірзоян зізнався, що дружина так і не пробачила йому зраду, хоча фактично, в них налагодилося спілкування, в її житті з’явився новий чоловік, і нібито уся сім’я рухається далі.

Однак, її образи не впливають на стосунки виконавця з дітьми. Здебільшого це має особистісний характер. Але Мірзоян не приховує того, що колишня не ставиться до нього так, як раніше.

Нові статті

Схожі статті

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.