“Я готовий позбутися своїх розкішних вусів за однієї умови”: Павло Зібров розповів, що це має бути

Відомий співак Павло Зібров наважився поголити свої вуса, відмовившись від впізнаваного образу, аби підтримати та допомогти нашим воїнам - подробиці.

Український відомий виконавець Павло Зібров виявив рішучість віддати свою візуальну родзинку – розкішні вуса – на благодійний аукціон. Його слова щодо власного образу вразили усіх та зацікавили шанувальників української музики.

Павло Зібров, відомий своїм вишуканим стилем і неповторним звучанням, розкрив плани щодо зміни свого зовнішнього вигляду у випадку, якщо будуть зібрані великі кошти, які підуть на використання для підтримки нашої української армії.

Павло Зібров наважився поголити вуса, але є одна умова
Павло Зібров наважився поголити вуса, але є одна умова

Ця несподівана промова відображає глибоке патріотичне прагнення співака, який відчуває себе зобов’язаним зробити внесок у безпеку своєї країни.

Павло Зібров виразив свою впевненість у тому, що найкращий спосіб використання коштів, полягає саме у покупці бойової техніки для українських військових. Конкретно, артист вказав на танк, який, на його думку, стане найефективнішим засобом протидії окупантам та забезпечить додаткові можливості для захисту територіальної цілісності України.

Вчинок Павла Зіброва не лише підкреслює його відданість Україні, але й надихає інших громадян долучитися до благодійних ініціатив на підтримку армії та збройних сил. Артист демонструє, що абсолютно кожен може зробити власний внесок для незалежності нашої країни, віддавши на благодійність навіть такий невеликий, але символічний елемент свого образу, як вуса.

Павло Зібров наважився поголити вуса, але є одна умова
Павло Зібров наважився поголити вуса, але є одна умова

Павло Зібров також висловив бажання мати особливий знак на отриманому танку. Його задум полягає саме у створенні унікального напису, який би відзначав його особистість під час виконання бойових завдань на техніці. Співак зацікавлений в тому, щоб його прізвище було чітко видно на танку.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Козеріг, Риби, Лев: час для глобального перезавантаження

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Козеріг, Риби, Лев: варто переключити свою увагу на щось інше та відпочити від рутини. Астрологічний прогноз.

10 українських зірок естради без макіяжу і фільтрів: оцініть різницю між Тіною Кароль на сцені та поза нею

Зірки звикли накладати товсті шари макіяжу на обличчя. У такому вигляді стають справжніми лялечками. А от коли увечері вмиваються, то перетворюються на звичайних нічим не примітних жінок.

Босоніж і в халаті: 57-річна Ольга Сумська засвітилася в СПА у вигляді абсолютно звичайної жінки (ФОТО)

Акторка Ольга Сумська показала себе в халаті поряд з басейном. В якому місті побувала українська Роксолана – читайте в наступному матеріалі від "Одного Факту".

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: пʼятниця буде яскравою на емоції

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: зірки пророкують день багатий на позитивні емоції та несподівані ситуації.