Гарік Бірча немає нічого спільного з героєм Віталькою: куди подівся актор і чи побачимо в “Лізі сміху”

2012 року українці щодня чекали нового епізоду комедійного серіалу "Віталька", в якому головну роль трішки пришелепкуватого чоловіка виконував Гарік Бірча. Де нині перебуває актор?

Шанувальники Гаріка Бірчі можуть зітхнути з полегшенням. Невдовзі побачать його у новому спецсезоні “Ліги Сміху. Волонтерський десант 3”, де комік буде ведучим разом із Євгеном Кошовим.

Де нині перебуває комік Гарік Бірча

Спеціально задля знімань актора відпустили з армії на 5 діб. Телеглядачі побачать проєкт 8 березня на каналі ТЕТ. До цього Гарік знімався у квітні в першому спецсезоні “Ліги Сміху”, перебуваючи у суддівському кріслі.

Де нині перебуває комік Гарік Бірча

Так, нині Бірча служить у лавах ЗСУ. Він перебуває у складі окремого спеціального батальйону Berlingo. У перші дні великої війни актор, пригадавши колишню строкову службу, приєднався до ТРО, захищаючи Київ. Потім став захисником. За рік служби зі старшого сержанта дослужився до головного сержанта.

Де нині перебуває комік Гарік Бірча

Тепер у мережі комік уже не грає недолугого Вітальку, а читає серйозні вірші, які сам же й пише. Звісно, на фронті не обходиться без гумору, оскільки це потрібно для стабілізації емоційного стану.

Де нині перебуває комік Гарік Бірча

48-річний Ігор завжди підкреслював, що неодружений. Мовляв, не може допустити, щоб обраницю цікавив його гаманець, а не душа чоловіка. Попри постійну комічність на публіці, Бірча виявився доволі серйозною людиною.

Він не хоче створити сім’ю, а потім втямити, що з дружиною не підходять одне одному. Тож усі вважали коміка затятим холостяком. Нині актор нічого не розповідає про свою обраницю. Натомість зазначив, що змушений спілкуватися з сином телефоном, хоча мріє бачити, як він зростає, кожного дня.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?