“Страшне, як мене любить”: Анна Кошмал зі “Сватів” розповіла, чи ревнує свого чоловіка та показала його фото

У світі шоу-бізнесу не завжди легко знайти баланс між кар'єрою та особистим життям: українська акторка Анна Кошмал розповіла про ревнощі до чоловіка та поділилась фото з ним.

Українська акторка Анна Кошмал розкрила перед шанувальниками своє особисте життя, опублікувавши рідкісне фото разом з коханим та відповівши на запитання про ревнощі у їхніх стосунках. Цікавість фанів спричинила розмову в Instagram, де артистка відверто обмінялася думками з підписниками.

Анна зазначила, що має величезну довіру до чоловіка і підстави, аби сумніватися в його відданості – відсутні. Це свідчить про їхню взаємоповагу в стосунках. Також акторка поділилася знімком, на якому вони тримаються за руки, що додатково підкреслює їхню близькість та любов.

Анна Кошмал розповіла про ревнощі до чоловіка та показала його вперше. Фото з Instagram @smorkovkina
Анна Кошмал розповіла про ревнощі до чоловіка та показала його вперше. Фото з Instagram @smorkovkina

Зауважимо, що обличчя коханого Анни залишається відкритим лише для неї протягом багатьох років, що створює таємничість та викликає зацікавленість серед прихильників.

Нещодавно з’явилася інформація про те, що Анна Кошмал відмовилася від ідеї переїзду за кордон. Зірка, яка завжди залишалася в центрі уваги, розповіла про свої плани на майбутнє, де вона чітко заявила про своє рішення залишитися в Україні. Це стало несподіванкою для багатьох, оскільки можливість переїзду за кордон часто розглядається зірками, особливо у зв’язку з робочими можливостями чи комфортом життя.

Анна Кошмал розповіла про ревнощі до чоловіка та показала його вперше. Фото з Instagram @smorkovkina
Анна Кошмал розповіла про ревнощі до чоловіка та показала його вперше. Фото з Instagram @smorkovkina

За словами самої Кошмал, її рішення пов’язане не лише з особистими побажаннями, але й з добробутом її родини. Важливим аргументом стало те, що цьогоріч її син, Мишко, розпочне навчання у першому класі. Це остаточно змінило рішення зірки залишитися в Україні та вона зазначила, що обере одну зі шкіл Києва для свого сина.

Це рішення акторки викликало підтримку серед її шанувальників, які завжди спостерігали за нею у її творчій кар’єрі та особистому житті. Таким чином, вона продовжить своє життя та кар’єру в Україні, спираючись на підтримку свого оточення та родини.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".