Як змінилась українська Роксолана та її султан Сулейман за 28 років: Сумську і Хостікоєва просто не впізнати

Український серіал "Роксолана" йшов у 1996 році. За більш ніж 2 десятки років головні актори стрічки дещо змінились. Дивіться у фотодобірці від "Один Факт", як зараз виглядають Роксолана і Сулейман.

Серіал “Роксолана” був презентований українським глядачам майже 28 років тому. Він йшов по телебаченню в 1996 році. Головні та й другорядні ролі в ньому зіграла ціла плеяда українських акторів. Серед них — і представниці династії Сумських: Ольга та Наталія.

Ольга В’ячеславівна Сумська виконала в серіалі головну роль — полонянки турецького султана Сулеймана, Роксолани. Кого грав її чоловік Віталій Борісюк, рідна сестра Наталія Сумська із своїм чоловіком Анатолієм Хостікоєвим. Дізнайтесь про це далі.

Анатолій Хостікоєв

Анатолій Хостікоєв в ролі султана Сулеймана і зараз
Анатолій Хостікоєв в ролі султана Сулеймана і зараз

Головна чоловіча роль в серіалі “Роксолана” дісталася Анатолію Хостікоєву. Чоловік Наталії Сумської зіграв султана Сулеймана Пишного.

На той час Хостікоєв був набагато молодшим і зачарував багатьох українок своєю східною зовнішністю. Чорні брови, кудряве волосся і борода зробили свою справу. Хостікоєв своєю зовнішністю дійсно дуже нагадував турецького падишаха, який усім серцем покохав українську красуню Роксолану.

Зараз 71-річний Анатолій Хостікоєв вже полишив кар’єру актора. Він багато років знаходиться в офіційному шлюбі з Наталією Сумською.

Ольга Сумська

Ольга В’ячеславівна Сумська зіграла в серіалі “Роксолана” головну жіночу роль — полонянки і коханої жінки турецького султана, яку на початку її тернистого життєвого шляху звали Анастасією.

Ольга Сумська в ролі Роксолани і зараз
Ольга Сумська в ролі Роксолани і зараз

Роль Роксолани стала для Ольги Сумської успішним стартом в кар’єрі. Саме після цієї роботи молоду акторку із гарною зовнішністю стали помічати режисери. Їй пропонували ролі в багатьох інших популярних проектах.
Цікаво, що в цьому серіалі партнером Ольги став… чоловік її рідної сестри Наталії Сумської — Анатолій Хостікоєв.

Як зізнавалась потім акторка — їй доводилось відчувати ревнощі з боку сестри прямо на знімальному майданчику. Звісно, пані Ольга пам’ятала про те, що Хостікоєв — її родич. Але все одно була закохана в нього. Саме цей емоційний спалах дозволяв їй відігравати відверті сцени із Сулейманом на 100%.

Наталія Сумська

Наталія В’ячеславівна Сумська в серіалі про турецьку наложницю Роксолану зіграла доволі колоритну роль — циганки. Вона попри епізодичну участь — добре запам’яталась глядачам.

Українська акторка Наталія Сумська в ролі циганки у Роксолані
Українська акторка Наталія Сумська в ролі циганки у Роксолані

Зараз 67-річна Наталія Сумська продовжує грати в українському театрі, займається дубляжем кінопроектів і продовжує дивувати шанувальників своїми творчими талантами.

Віталій Борісюк

Віталію Борисюку, який в реальному житті є чоловіком Ольги Сумської, дісталась в “Роксолані” роль Саті-паши. Актор відразу підкорив глядачів своєю красою і талантами.

Чоловік Ольги Сумської Віталій Борисюк
Чоловік Ольги Сумської Віталій Борисюк

Зараз Віталію Борисюку вже виповнилося 60 років. В кіно він вже не знімається, але залишається в інформаційному просторі.

Тетяна Назарова

Українська акторка Тетяна Назарова зіграла в українському серіалі “Роксолана” Валіде – матір султана Сулеймана.

Тетяна Назарова в Роксолані зіграла Валіде
Тетяна Назарова в Роксолані зіграла Валіде

Зараз акторці виповнилося вже 63 роки. Вона продовжує творчу діяльність і є акторкою київського національного академічного театру імені Лесі Українки.

Нові статті

Схожі статті

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи: з чим час розібратися, а що почекає?

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи. Кожен знак зіткнеться зі своїми унікальними викликами та можливостями. Важливо їх не упустити.

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.