Зірка 1+1 Алла Мазур вперше розкрила таємниці свого особистого життя: хто він – батько єдиного сина ведучої

Довгі роки публіка залишалася в невідомості щодо особи батька дитини: зірка 1+1 Алла Мазур нарешті розповіла, хто є батьком її сина та де він зараз.

Протягом усього свого життя Алла Мазур приділяла свої зусилля телевізійній кар’єрі. Вона є зіркою в українському телебаченні, незважаючи на активний інтерес журналістів та глядачів до особистого життя зірки, вона старається приховати його.

Неодноразово зірка показувала свого єдиного сина Артема публіці. Проте вона майже не говорить про теми, що стосуються його батька.

Протягом тривалого часу вважалося, що справжнім батьком хлопчика може бути шеф-редактор ТСН Роберт Опаленик. Фанати підтримували цю думку через численні спільні фотографії колег. З віком схожість між Артемом та Робертом ставала все більш очевидною.

Проте нещодавно Алла Мазур опублікувала фотографію, на якій її син стоїть у вишиванці разом з родиною. На дитині був бейджик з ім’ям та прізвищем, і з’ясувалося, що Артем не Опаленик, а Бондаренко.

Зірка 1+1 Алла Мазур розповіла про батька свого сина
Зірка 1+1 Алла Мазур розповіла про батька свого сина

Алла Мазур, відома телеведуча, після того, як здолала рак і вийшла на шлях ремісії, стала активно ділитися своєю історією лікування з громадськістю. У цих розповідях про боротьбу з важкою хворобою не було згадок про жодного чоловіка. Замість цього, вона висловлювала вдячність своїй подрузі за підтримку та допомогу у важкий період.

Щодо батька сина, Алла Мазур обмежилася лише тим, що зазначила, що він цікавиться життям свого сина та проводить з ним час. Це свідчить про те, що він є присутній у житті Артема, і батьківська любов до нього не відсутня. Однак, згадка про те, що Алла не розповідає більше про відносини з батьком сина, свідчить про те, що вони не перебувають разом вже протягом деякого часу.

Незважаючи на це, остаточну правду може розкрити лише сама Алла Мазур, і лише у той момент, коли вона вирішить, що це варто зробити.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".