Дуже файний малюк: Андрій Данилко замилував Мережу своїм дитячим фото у далекому дитинстві

Український артист Андрій Данилко, більш відомий як Вєрка Сердючка, показав себе у дитячому віці. Подивіться прямо зараз на цього усміхненого маленького хлопчика на чорно-білому фото.

Співак Андрій Данилко дуже рідко ділиться із шанувальниками своєї творчості подробицями життя поза сценою. На екранах та концертах він перетворюється на славнозвісну жіночку Вєрку Сердючку, яка живе з мамою і добре співає різні пісні. А ось який Андрій Данилко у реальному житті?

Днями виконавець трохи відгорнув завісу і показав українцям архівну світлину із свого далекого дитинства. Архівний чорно-білий знімок артист оприлюднив на своїй особистій сторінці в соціальній мережі Instagram.

На світлині Андрій Михайлович постає у незвичному для багатьох вигляді. Він – ще зовсім маленький хлопчик, який вдягнений у біленьку сорочку і дивиться прямо в камеру.
На той момент Андрій Данилко носив зачіску із чубчиком. На цій світлині він щасливо посміхається. Артист запропонував шанувальникам поділитись у коментарях своїми спогадами щодо року, в який було зроблено цю світлину.

Коментарі до допису Андрія Данилка в соцмережі Instagram
Коментарі до допису Андрія Данилка в соцмережі Instagram

Але замість відповіді на своє запитання Андрій Данилко отримав купу захоплених компліментів від своїх підписників. Чимало користувачів соцмережі зазначили, що артист в дитинстві був неабияким красенем. Дехто з читачів відзначив, що артист мав у дитинстві чаруючу усмішку. Інші ж називали маленького Андрійка солоденькою булочкою із корицею і маленьким янголом. Один із шанувальників творчості Данилка зазначив, що рік, коли була зроблена ця світлина — зовсім не важливий. Головне, що навіть крізь роки в нього залишився той самий погляд з дитинства.

Три амплуа Андрія Данилка: сумний романтик, весела Сердючка і усміхнений хлопчик
Три амплуа Андрія Данилка: сумний романтик, весела Сердючка і усміхнений хлопчик

Деякі підписники подякували Андрію Данилку за те, що він поділився приємними спогадами, подарував приємні емоції і подарував усмішку від споглядання на маленького хлопчика з гарним чубчиком.

Нові статті

Схожі статті

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.

Напряму: в які країни українці можуть поїхати на потязі без пересадок у 2024 році – повний список

Подорожі з України зараз — дуже складна справа. Втім, "Укрзалізниця" пропонуϵ українцям декілька прямих маршрутів 2024 на потягу без пересадок. Повний список "Один Факт" наводить нижче.