Екс-суддя “МастерШеф” Тетяна Літвінова розкрила секрети свого заробітку і назвала, що їй приносить дохід

Поза участю в телевізійних проєктах, Тетяна Літвінова є відомою кулінарною експерткою та ведучою. Вона ділиться своїм кулінарним досвідом, як у телевізійних програмах, так і в соціальних мережах.

Тетяна Літвінова – це визнана кулінарна експертка, яка отримала широке визнання завдяки своїй участі в популярному кулінарному проекті “МастерШеф”. Її талант та пристрасть до готування вразили глядачів, і вона стала однією з улюблених учасниц шоу.. Нещодавно Літвінова, розсекретила не лише суму свого заробітку щомісяця, а й поділилася деталями свого нового бізнесу. На фоні своєї нещодавньої операції та відновлення в лікарні, вона вирішила відкрити перед своїми шанувальниками завісу та розповісти, як вона забезпечує себе.

Як їй вдалося вийти на новий рівень доходу?

Позашоу Літвінова розвиває свій бізнес, ставши власницею інтернет-магазину, спеціалізованого на продажу товарів для кухні та дому. Також вона активно працює в соціальних мережах, популяризуючи кулінарні та домашні інновації серед своїх шанувальників.

За її власними словами, Літвінова ретельно підраховує свій бюджет, і наразі її місячний дохід складає близько п’яти тисяч доларів.  Виявляється, основний джерело її доходу – це робота над власним брендом у соціальних мережах та участь у рекламних кампаніях.

Нещодавно Тетяна Літвінова також стала власницею інтернет-магазину, спеціалізованого на продажу товарів для кухні та дому. Крім того, знаменитість підкреслила важливість монетизації свого цифрового простору та невизначеності у сфері рекламних інтеграцій в умовах війни.

Тетяна Літвінова розказала, як заробляє шаллені гроші
Тетяна Літвінова розказала, як заробляє шаллені гроші

Інтернет-магазин, в якому пропонуються товари для кухні та дому, вже успішно функціонує протягом двох-трьох місяців, і Тетяна визнає, що ще навчається аспектам підтримання бізнесу в цьому напрямку. З цим новим кроком в підприємництві вона розширює свої можливості та підтримує свій фінансовий стан в непрості часи.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".