Син Наталії Сумської В’ячеслав Хостікоєв вперше розповів про 12-річні стосунки з коханою: ще не одружені

Відомий український актор В'ячеслав Хостікоєв розкрив свою довгоочікувану історію кохання, ділячись подробицями про свої 12-річні стосунки з колегою по театру, акторкою Анастасією Рулою.

Пара, яка вже декілька років проживає разом, викликає захоплення шанувальників не лише своєю талановитістю на сцені, але й прикладом стійкого та гармонійного партнерства в особистому житті.

Початок їхнього роману відбувся ще на перших порах навчання в інституті, коли Хостікоєв вибрав Анастасію своєю партнеркою для етюду. Цей важливий момент став початком не тільки їхнього творчого співпраці, але й зародження почуттів, які закарбувалися в їхніх серцях.

Хоча етюд можна вважати невдачним, відносини між Хостікоєвим та Рулою розвивалися далі, плавно перетворюючись у довгострокові стосунки. Вже більше п’яти років, а можливо, й семи, що це вже самостійно є своєрідним міліардом в світі сучасних відносин, пара разом переживає всі радощі та труднощі подружнього життя.

Актор В'ячеслав Хостікоєв та дружина Анастасія Рула
Актор В’ячеслав Хостікоєв та дружина Анастасія Рула

Актор збагачує своє життя не лише театральними ролями, але й волонтерством та дубляжем. Вистава “Конотопська відьма” стала для нього особливою, вразивши глядачів своєю глибиною та акторською майстерністю. Однак улюбленим Хостікоєва залишається театр, де він відчуває себе як удома.

Знаменитості не лише діляться своєю історією кохання, але й активно взаємодіють із глядачами через благодійні заходи та спеціальні вистави. Такий підхід до життя та роботи дозволяє їм бути не лише талановитими артистами, але й важливим прикладом для суспільства, надихаючи інших на добрі та теплі вчинки.

Що робить відносини міцнішими?

Укладення сильних та стійких відносин – це багатоаспектний процес, який включає в себе різноманітні аспекти партнерства та взаємодії. Одним з ключових елементів є взаєморозуміння. Партнери повинні ретельно слухати один одного, враховувати погляди, думки та почуття партнера.

Важливо розвивати спільні інтереси і витрачати час разом. Спільні заняття або хобі сприяють покращенню відносин, роблячи їх більш насиченими та цікавими. Подорожі, спільне вивчення нового або спільна участь у захопленнях допомагають поглибити зв’язок.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.