“Яка ж вона наївна”: Оля Цибульська прокоментувала стосунки Володимира Остапчука з Катериною Полтавською

Відома співачка Оля Цибульська вирішила прокоментувати стосунки Володимира Остапчука з його обраницею Катериною Полтавською: "Не встигаю за тим, як швидко змінюються його дівчата".

У світлі останніх подій у шоу-бізнесі, українська поп-діва Оля Цибульська проявила свою тонку гумористичну нотку, реагуючи на чергові стосунки Володимира Остапчука, шоумена відомого своїми різнобічними розвагами та його стосунками з нинішньою дружиною Катериною Полтавською.

Вона не могла втримати своїх коментарів, зазначивши, що випадки, коли Остапчук змінює дівчат, стають все більшим стандартом та нормою. Не вдаючись в деталі, співачка навіть призналася, що не може пригадати ім’я нової третьої дружини Володимира, проте вона впевнено заявила, що Полтавська є досить привабливою, але наївною дівчинкою.

Оля Цибульська прокоментувала чергові стосунки Володимира Остапчука
Оля Цибульська прокоментувала чергові стосунки Володимира Остапчука

Ця несподівана реакція Цибульської викликала хвилю сміху серед слухачів, але також відкрила двері для обговорення широкого спектру тем і це знову підтверджує той факт, що Оля Цибульська завжди відкрита до гострих дискусій, навіть коли йдеться про звичайні розмови в ефірі радіостанцій.

Також співачка зазначила, що в його гаремі неповоротно змінюється склад і співачка не встигає спостерігати за тим, як швидко це відбувається.

Оля Цибульська прокоментувала чергові стосунки Володимира Остапчука
Оля Цибульська прокоментувала чергові стосунки Володимира Остапчука

Нагадаємо, що у вересні 2022 року з’явилися перші чутки про розлучення Володимира Остапчука, українського телеведучого та шоумена, від його попередньої партнерки. Ця новина вразила шанувальників, які звикли бачити їх як одну з найбільш яскравих пар в українському шоу-бізнесі. Одразу ж з’явилися і чутки про нову обраницю Володимира.

Проте, як це зазвичай буває у випадку публічних особистостей, чутки не залишилися без уваги преси та шанувальників. Згодом, після кількох місяців, Володимир Остапчук офіційно підтвердив ці чутки, оголосивши про своє розлучення.

Нові статті

Схожі статті

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.

Поведінка Дмитра Карпачова на шоу “Супермама” не на жарт розлютила глядачів: ведучий влаштував скандал

Фінал останнього сезону "Супермами" затьмарила несподівана поведінка Дмитра Карпачова. Глядачі в шоці від його вчинку та активно діляться своїм невдоволення в соціальних мережах.