Олексій Залевський робив сукні для Могилевської та Полякової: тепер змушений збирати гроші на операцію

Цьогоріч відомий дизайнер Олексій Залевський має відзначати піввіковий ювілей. Але на серці в знаменитості нерадісно. Чоловік залишився без засобів до існування, до того ж має серйозний діагноз.

Олексій Залевський шив сценічні костюми багатьом знаменитостям. Його бачили на телешоу як ведучого, а ще він виступав режисером-постановником. Та все це залишилося в далекому минулому. Через тяжку хворобу дизайнер не може більше працювати.

За 2 роки корони та 2 роки війни Олексій втратив усі нароблені зв’язки. Людям стало не до моди, всі думають про банальне виживання. Навіть контракт з американським брендом припинив своє існування, хоча Залевський розробив парфум і дизайн упакування.

Олексію Залевському зібрали кошти на операцію

Відомий чоловік змушений скніти на пенсію з інвалідності, яка ледь перевищує 2 тисячі гривень. Дивно, що велика купа знань Залевського у галузі дизайну, корекції кольору, монтажу відео, постпродакшену раптово виявилася нікому не потрібною.

Деякими екстравагантними образами Оля Полякова має завдячувати саме Олексію. Він режисував шоу “Зірка+Зірка 2”. Український тиждень моди теж викреслив відомого дизайнера зі списку після суперечки з очільницею оргкомітету. Залевський просив, щоб його перенесли з останнього дня на відкриття. Натомість його взагалі вигнали.

Олексію Залевському зібрали кошти на операцію

Довелося перейти до пошиття масового одягу та виконання робіт на замовлення. Але під час пандемії це теж стало неможливим робити. Щоб закрити прогалини у вільному часі Олексій взявся робити фільм, хоча розуміє, що він нікому не потрібен і просунути стрічку не вдасться.

Ситуація погіршилася, коли в дизайнера виявили некроз кісток. У нього серйозні проблеми з суглобами. Якщо не зробити операцію на стегнах, Олексій не зможе ходити. Та на це потрібно 14 тисяч євро, яких чоловік не має.

Олексію Залевському зібрали кошти на операцію

Залевський довго не наважувався попросити грошей у людей, оскільки розумів, що довкола купа військових, які теж потребують допомоги. Та коли широкий загал дізнався про проблему, українці тут же почали робити донати. Чимало відомих людей, які в минулому співпрацювали з дизайнером та режисером, долучилися до благої справи. Тож вдалося зібрати навіть більше грошей, аніж потрібно.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.