Такими мають бути жінки в 65: мама Дана Балана зібрала гору компліментів за красу і бездоганне почуття стилю

Мамі Дана Балана невдовзі мине 66 років, а вона виглядає немов дівчинка. Пані Людмила дозволяє собі короткі сукні та купальники-бікіні. Тепер же вразила моложавим обличчям без жодної зморшки.

Мама Дана Балана у Молдові є справжньою зіркою телебачення. Людмила Балан веде програму для дітлахів. Окрім того, жінка гарно й багато співає. Цього разу вирішила вразити підписників свого Інстаграм-акаунту виконанням популярної пісні сина “Де б ти не був”.

Мама Дана Балана має ідеальний вигляд

Оскільки ролик записувався для ТікТоку, то 65-річна жінка залишила звуковий ряд у виконанні Дана. Сама ж просто стояла біля каміна й розкривала рот під музику. Звісно, до композиції у підписників Інсти жодних претензій не виникло.

Мама Дана Балана має ідеальний вигляд

Практично всі пісні, написані й виконані Даном Баланом, автоматично стають хітами, причому всесвітніми. А от зовнішність пані Людмили у широкого загалу викликала справжній захват.

Мама Дана Балана має ідеальний вигляд: могла стати свекрухою Тіни Кароль

Жінка в окулярах має ідеально укладене біляве волосся. Мейкап не кричущий, а як і належить її віку, вдало підкреслює всі гарні частини обличчя й приховує недоліки. Отже, картинка вийшла практично ідеальна з купою компліментів на адресу героїні кліпу:

“Пані Людмило, ви справжня красуня в цьому худі!”

“Гарна мама співає на підтримку сина”.

“Бездоганне відчуття стилю, мудрість, доброта та порядність”.

“Захоплююся вами й Даном”.

“Ви наша улюблениця, а пісня взагалі чарівна”.

Людмила Балан частенько викладає в Інстаграм не лише світлини з заходів, але й родинні. Тож можна побачити, як виглядає її чоловік-дипломат Михай. А ще є домашнє відео знаменитого сина, який навчає гри на фортепіано свого онука Крісті. Можна також побачити сестру Дана та її сім’ю.

Нові статті

Схожі статті

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.