“Зростом пішла в батька”: екс-наречена Кличка Панеттьєрі розповіла подробиці про доньку, яку виховує боксер

Екс-наречена Володимира Кличка, актриса Гейден Панеттьєрі, поділилася цікавими деталями щодо виховання їхньої доньки: чим захоплюється Кая-Євдокія.

Гайден Панеттьєрі, відома американська акторка і колишня наречена Володимира Кличка, розповіла деталі своїх зустрічей зі своєю донькою, Євдокією, якій 9 років. Акторка ділиться, що під час вагітності вона проводила багато часу у басейні на задньому дворі, ніж на знімальному майданчику, тому Панеттьєрі зазначає, що донька народилась із любов’ю до води.

Кая-Євдокія успадкувала не лише захоплення матері водними процедурами, але й інтерес до верхової їзди. Коли її мама та вона зустрічаються, вони часто влаштовують прогулянки на конях і разом насолоджуються часом у басейні.

9-річна донька Панеттьєрі та Володимира Кличка, має свої власні погляди на майбутнє, і він не пов’язаний зі славою та публічністю. Незважаючи на те, що багато хто може припустити, що дитина з такими батьками автоматично прагне до сцени або великого екрану, маленька Євдокія має інші інтереси.

Екс-наречена Володимира Кличка розповіла про виховання доньки, яку опікує боксер
Екс-наречена Володимира Кличка розповіла про виховання доньки, яку опікує боксер

За словами її матері, вона не відчуває потягу до виступів та публічних заходів. Замість цього, Кая-Євдокія захоплюється конями і віддає перевагу активному способу життя, що далеко відділене від світлих прожекторів.

Панеттьєрі також розкрила, що зовнішність доньки нагадує її саму, хоча вона успадкувала висоту від свого батька. Ця сімейна подібність відображається не лише в зовнішності, але, ймовірно, і в характері та інтересах.

У зв’язку з завершенням стосунків між Панеттьєрі та Кличко, боксер взяв на себе повну відповідальність за виховання Євдокії. Ця рішуча дія зумовлена проблемами з алкоголем та наркотиками, з якими зіткнулася мати дівчинки.

Інформація про те, що Кличко тепер проживає з донькою в Києві, свідчить про те, що він дуже занурений у процес виховання його дитини. Мати Володимира, Надія Улянівна, також допомагає у вихованні доньки, що створює стійку і згуртовану сімейну обстановку для дівчинки.

Нові статті

Схожі статті

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.

Як в домашніх умовах зробити космічні крашанки: простий великодній лайфхак з яйцями до Великодня 2024

В 2024 році набуваϵ популярності новий тренд у створенні крашанок до Великодня. Яϵчка прикрашають неповторним космічним дизайном. Як його зробити – читайте в публікації від "Один Факт".