Зірки 1+1 Юрій Горбунов і Катя Осадча колись були коханцями: хто заради кого покинув свою першу родину

Звісно, Юрій Горбунов та Катя Осадча частенько перетиналися, оскільки працювали на одному каналі 1+1. Але кохання між ними спалахнуло трішки згодом, коли почали працювати над спільною програмою.

Коли Катя Осадча вела програму “Світське життя”, то час від часу брала у колеги Юрія Горбунова інтерв’ю, розпитуючи про дружину та доньку. Чоловік благав говорити про щось інше, оскільки Ксенія йому не рідна. Та ведуча була невблаганна.

Уперше Катя з Юрою побачилися на концерті Лучано Паваротті у 2005 році. А стосунки між одруженим телеведучим та його розлученою колегою розпочалися лише у 2015-му. Їх звів спільний проєкт “Голос. Діти”.

Осадча закрутила роман з одруженим Горбуновим

Частенько після знімань Горбунов підвозив Катю додому. Одного разу Осадча запросила на чайок. Юрій відразу забувся про дружину-балерину Людмилу й з головою поринув у вир нових почуттів.

Згодом Катя зізналася, що сама стала ініціаторкою стосунків. Горбунов просто боявся до неї підкочувати, щоб не нарватися на відмову. Згодом Юрій зізнався їй у коханні. Через те, що чоловік був одруженим, вони приховували роман до останку.

Осадча закрутила роман з одруженим Горбуновим

Закоханих видав Катрусин животик, що почав випинати з-під вільного одягу. 3 лютого 2017 року вони розписалися. Хотіли зробити це тишком-нишком, та друзі підігнали “Чайку” з лялечкою на капоті, тож поїхали до ресторану.

За два тижні новоспечена родина вже отримала поповнення. Іван став первістком для Юрія та другим сином для Осадчої. 19 серпня 2021-го пара стала батьками вдруге. Хлопчика назвали Данилом.

Якось Катря зізналася, що вони не планували народження дітей. Усе вийшло саме собою. Тож очікуємо, що лелека там само несподівано принесе щасливому подружжю на поріг ще й донечку.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: пʼятниця буде яскравою на емоції

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: зірки пророкують день багатий на позитивні емоції та несподівані ситуації.

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: знайдіть для себе нове хобі

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: астрологи радять спробувати щось нове та творче. П'ятниця буде продуктивною.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для Позитива, alyona alyona, Джамали: можливі грошові витрати на емоціях

Зірковий гороскоп на 26 квітня 2024 року обіцяє Позитиву, alyona alyona, Джамалі чимало позитивних моментів. Але існують й певні застереження, на які обов'язково слід звернути увагу.