Наталія Могилевська вразила моложавим виглядом у майже 50: ось що робить з жінкою щасливий шлюб і діти

2024 рік приніс Наталії Могилевській довгоочікуване жіноче щастя. Мало того, що зустріла чоловіка, на якого можна покластися в тяжку хвилину, так ще й сестричок взяла за дочок.

Натяки, що закохана, Наталя Могилевська робила останні 2 роки. Тільки не хотіла грати весілля під час війни, тому й не називала навіть імені обранця. Було соромно, що коли багатьом українцям дуже погано, у неї на серці справжня весна.

Наталі Могилевській пішло на користь сімейне життя

На початку 2024 року артистка зробила сенсаційне зізнання – вони з Валентином усиновили двох сестричок. Дівчатка дуже сильно постраждали від війни, то Наталка й вирішила відігріти їхні маленькі серденька й дати їм усе необхідне для життя.

Якщо подивитися на останні світлини зірки, стає зрозуміло – справжнє сімейне життя пішло Могилевській лише на користь. Вона схудла, помолодшала й виглядає на всі 100%. Хоча не можна сказати, що все було дуже просто.

Наталі Могилевській пішло на користь сімейне життя

Наталя розповіла, що стала мамою для сестричок ще на початку повномасштабного вторгнення. На той момент їм було 2 та 10 років. Вони з коханим багато їздили у прифронтову зону, відвідували дитбудинки та поселення переселенців. Коли дізналися сумну долю дівчаток, вирішили замінити їм батьків.

Нині Мішель 3,5 року, а Софії вже 12. Наталі подібне рішення далося нелегко. Довелося прочитати купу книжок про виховання дітей. Ситуація ускладнювалася травмованою психікою сестер.

Наталі Могилевській пішло на користь сімейне життя

Старшій кілька разів довелося рятувати життя молодшій. Перші пів року Мішель узагалі не спала й весь час плакала. Доводилося сидіти поряд і тримати за руку. Отже, тепер турбот у знаменитості додалося.

Поки що ані облич донечок, ані свого коханого Наталя не відкриває. Натомість результат ми бачимо на зовнішності артистки. Очі 48-річної жінки просто сяють. Підписники Інстаграму постійно наділяють свою улюбленицю купою компліментів.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.