31-річна Христина Соловій вперше розкрила таємниці особистого життя: чи разом із 49-річним Сергієм Жаданом

Відома співачка Христина Соловій вирішила прокоментувати чутки про роман із письменником Сергієм Жаданом: як все починалось та які наразі стосунки між ними.

Відома українська співачка Христина Соловій вперше висловилася щодо своїх стосунків із відомим письменником Сергієм Жаданом. Це зізнання стало несподіваним для багатьох прихильників обох талановитих особистостей, яких раніше ніяк не пов’язували між собою.

Саме Христина підтвердила поширені чутки про те, що вона й Сергій підтримували особливі стосунки на початку війни. Це надзвичайно цікавий факт, оскільки обидва митці в той час перебували в стосунках з іншими людьми.

Христина Соловій розповіла про роман із Сергієм Жаданом
Христина Соловій розповіла про роман із Сергієм Жаданом

Їхні зустрічі та спільні моменти створювали певний магнетизм навколо них, і це не залишилося непоміченим в їхньому оточенні. Важливо зауважити, що обидва митці вже мали свої фанатські бази, які ретельно стежили за кожним їхнім кроком, і новина про їхні стосунки викликала хвилю здивування та зацікавленості.

23 лютого 2022 року, ввечері, почалося романтичне віртуальне спілкування між ним і співачкою. Їх обмін повідомленнями, віршами та фотографіями тривав кілька місяців, перетворюючи їхній віртуальний зв’язок у щось більше. Перехід до реального життя став невід’ємною частиною їхньої історії, і він відзначився запрошенням на участь у музичному кліпі “Юність”, яке було представлено як творчий тандем. Вони згадували цей період як “космічний союз”.

Проте, з часом почуття Христини до Сергія почали змінюватися, і вона закохалася в іншого чоловіка. Вона не змогла відразу признатися у цьому письменникові, він дізнався про це самостійно. Результатом став розрив в їхніх стосунків. Цей період виявився надзвичайно важким для обох, і співачка навіть зізналася, що наразі на антидепресантах.

Христина Соловій розповіла про роман із Сергієм Жаданом
Христина Соловій розповіла про роман із Сергієм Жаданом

Христина розкрила, що він виступав як рушійна сила у їхніх стосунках, був ініціатором багатьох подій. Вона визнала, що її почуття не були такими сильними, як у нього, і вона навіть відчувала сором за це.

Христина була ініціатором розриву через свої почуття до іншого чоловіка, вона визнала, що це було нечесно по відношенню до свого партнера. Вона також зауважила, що вони обоє бажають один одному щастя.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".