39-річний Віталій Козловський вперше одружився і щасливий показав обручку: “Святкувати будемо пізніше”

Спочатку Віталій Козловський шокував прихильників, коли став на захист батьківщини. Тепер співак приголомшив новиною про одруження. Імені своєї обраниці поки вирішив не називати.

Перебування на передових позиціях на волосинці від смерті навчили Віталія Козловського цінувати кожну хвилину життя. Саме тому 39-річний артист вирішив кардинально змінити свій статус і перейти з розряду холостяків до когорти одружених чоловіків.

В інтерв’ю ЖВЛ Козловський похвалився обручкою на безіменному пальці правиці. Щоправда, розповідати багато про обраницю не став, відзначивши, що зараз вони просто розписалися, а святкувати весілля будуть пізніше, коли з’явиться можливість зібрати всіх родичів та друзів на вечірку.

Віталій Козловський одружився

Віталій навіть не повважав за потрібне назвати ім’я щасливиці, яка стала його законною дружиною. Відзначив, що вона “дуже свідома й від душі”. А значить, “усе щиро й надовго”. Принаймні Козловський вірить у це й хоче, щоб так усе й сталося.

В Інстаграмі артист виклав світлину своєї руки та руки обраниці. Обоє з обручками. Віталій подякував Всесвіту за цей рік, який перевернув його життя:

“Хочеться спішити жити, спішити любити, насолоджуючись кожною миттю, проведеною з найріднішими й найважливіше не відкладати на потім”.

Козловський відзначив, що святкувати весілля будуть пізніше, бо нині не на часі. Весілля, на думку зіркового чоловіка, треба гуляти за присутності близьких та далеких родичів. Це обов’язково має відбутися.

Віталій Козловський одружився

А ще на весіллі обов’язково має бути присутня мама нареченого, яка давно мешкає за кордоном. Так склалося, що благословення Віталій у найближчої родички не просив. Спонтанно освідчився коханій і відразу ж повів до РАЦСу. Лише фото рук з обручками відправили в родинні групи, неабияк шокувавши родичів. Мама щиро пораділа за сина.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.