Настя Каменських повернулась в Україну, але без Потапа: навіщо приїхала з-за океану мрійниця про Греммі

Зіркова співачка Настя Каменських вирішила повернутися до України та повідомила про це у своїх соціальних мережах. Що буде робити співачка - подробиці.

Українська співачка Настя Каменських повідомила у своєму Instagram про її повернення до України вже 5 березня. Вона також зазначила, що готується до гастрольного туру “Я – Україна”, який передбачає виступи у різних містах країни.

Сама артистка з радістю розповіла про повернення та очікування зустрічі зі своїми шанувальниками. Вона розповіла, що друга частина туру розпочнеться вже найближчими днями та наголосила на тому, що з нетерпінням чекає зустрічі з кожним з них.

Настя Каменських розповіла, що повернулася до України. Фото з Instagram @kamenskux
Настя Каменських розповіла, що повернулася до України. Фото з Instagram @kamenskux

Каменських також пояснила, що концерт у Вінниці перенесли на трохи інший час та день. на місяць раніше, щоб якнайшвидше зустрітися з фанатами, разом співати та об’єднатися на підтримку України. Артистка вже активно готується до виступів та обіцяє оновлену концертну програму.

Вона завершила словами про те, що незабаром зможе зустрітися з усіма своїми прихильниками на концертах, та обіцяє багато обіймів та незабутніх емоцій.

Настя Каменських розповіла, що повернулася до України. Фото з Instagram @kamenskux
Настя Каменських розповіла, що повернулася до України. Фото з Instagram @kamenskux

Артистка також показала весь свій розклад концертів, вказавши, що крім виступу у Вінниці, вона також відвідає семеро інших міст України. Серед них названі Суми, Полтава, Запоріжжя, Кам’янське, Кривий Ріг, Дніпро та Кременчук.

Раніше, за останнім гастрольним графіком, планувалося, що артистка виступить у 16 містах, включаючи Кропивницький, Чернігів, Білу Церкву, Житомир, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне та Тернопіль.

Початково концерт у Вінниці був запланований на 7 квітня, проте організатори вирішили перенести його на 12 березня. Ця зміна викликана обставинами, які стали відомі пізніше, і які спонукали до перегляду графіка виступів.

Нові статті

Схожі статті

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.

Напряму: в які країни українці можуть поїхати на потязі без пересадок у 2024 році – повний список

Подорожі з України зараз — дуже складна справа. Втім, "Укрзалізниця" пропонуϵ українцям декілька прямих маршрутів 2024 на потягу без пересадок. Повний список "Один Факт" наводить нижче.