5 найбагатших зірок України: Камалія втратила свій трон після розлучення, а Полякова розорила чоловіка

У світі шоу-бізнесу за кожним кроком зірки стежать мільйони шанувальників, особливо коли йдеться про їхні фінансові досягнення. П'ять найбагатших зірок України.

Оля Полякова і Камалія

Співачки ніколи не приховували, що їх успіх у музичній сфері відкриває перед ними багато можливостей для розкішного життя. Вони завжди відпочивали у розкішних місцях та мали все, чого хотіли.

Ольга Полякова неодноразово захоплювалася тим, що має можливість жити у дерев’яному особняку на березі Дніпра. Розкішний будинок має безліч кімнат, а також у Полякової є власний басейн, доступ до річки та спортивний зал для підтримки чудової фігури.

Маєток Камалії істотно відрізняється від інших резиденцій, які можна зустріти. Він втілює в собі не лише елегантність, але й глибокі культурні корені родини. Одним із ключових аспектів його дизайну є східний стиль, золотаві відтінки, який відображає культурні та релігійні переконання її чоловіка, Захура.

5 найбагатших зірок України: хто вони та скільки заробляють
5 найбагатших зірок України: хто вони та скільки заробляють

Руслана

У Руслани та її чоловіка є чотириповерховий особняк з площею 2000 квадратних метрів, який обійшовся їм у 500 тис. доларів, а також сонячні панелі та вітряки, які приносять прибуток.

5 найбагатших зірок України: хто вони та скільки заробляють
5 найбагатших зірок України: хто вони та скільки заробляють

У будинку є розкішний спортзал, підземний басейн та студія звукозапису, в яку вклали значні кошти, а саме 250 тис. доларів.

Настя Каменських і Потап

Настя Каменських і Потап живуть в розкішному будинку за межами Києва, який слугує невід’ємною частиною їхнього благополучного життя.

5 найбагатших зірок України: хто вони та скільки заробляють
5 найбагатших зірок України: хто вони та скільки заробляють

Настя відома своєю пристрастю до затишку дому, вона регулярно вносить зміни в інтер’єр, звертаючи особливу увагу на деталі, щоб забезпечити максимальний комфорт для себе та своєї родини. Будинок Насті і Потапа став не лише місцем проживання, а й символом їхнього фінансового успіху.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.