Монро публічно розкритикувала Тіну Кароль на очах у всієї України: чим не догодила Діві Тетяна Ліберман

Діва Монро відкрито висловила свою критику щодо останнього допису Тіни Кароль у своєму Instagram: що не так із фото та в чому проблема - подробиці.

Тіна Кароль, опублікувавши свої чорно-білі знімки з нової фотосесії на сторінці в Instagram, викликала великий інтерес у своїх прихильників. Пост зібрав за шість годин вражаючу кількість лайків – понад 12 тисяч.

В її підписі під дописом йдеться про порівняння жінки з діамантом, який під різними кутами та світлом переливається в різнобарвний відблиск. Вона підкреслює, що тускле світло може приносити темряву та заперечення, які перешкоджають виявити свою справжню сутність та потенціал.

Діва Монро публічно розкритикувала Тіну Кароль. Фото з Instagram @tina_karol
Діва Монро публічно розкритикувала Тіну Кароль. Фото з Instagram @tina_karol

Своїми словами вона закликає жінок не залишатися в тіні, а дозволити собі сяйво, яке їм належить. Вона підкреслює, що світло – це лише інструмент, який може використовувати кожна жінка, щоб виразити свою багатогранну особистість.

Ці слова вражають не лише філософією, а й підкреслюють важливість самопрояву та відкритості перед публікою. Співачка спонукає своїх фанатів до того, щоб вони відкрили власну сутність, не приховуючи свого справжнього блиску.

Діва Монро публічно розкритикувала Тіну Кароль. Фото з Instagram @tina_karol
Діва Монро публічно розкритикувала Тіну Кароль. Фото з Instagram @tina_karol

Щодо цього посту вирішила висказатись і Монро, адже їй не сподобався цей підпис через прояви гендерних стереотипів. Вона уважає, що порівняння жінки з діамантом не відповідає реальності та може бути сприйняте як об’єктивація жінок.

Монро наголошує на тому, що такі порівняння можуть ускладнити ставлення до жіночої ідентичності та зменшити її цінність у суспільстві. Вона виступає за використання більш реалістичних порівнянь, таких як граніт, мармур або навіть сосна, які відображають різноманітність та багатство жіночої сутності.

На даний момент Тіна Кароль ще не відреагувала на ці зауваження, можливо, вона вирішить висловити свою позицію згодом.

Нові статті

Схожі статті

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи: з чим час розібратися, а що почекає?

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи. Кожен знак зіткнеться зі своїми унікальними викликами та можливостями. Важливо їх не упустити.

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.