Офіційно одружені: 39-річний Володимир Остапчук і 23-річна Катерина Полтавська вперше показали свої обручки

Молода обраниця Володимира Остапчука вперше прокоментувала чутки щодо їхнього одруження у своїх соціальних мережах: "Тепер я офіційно Катерина Остапчук".

Шоумен Володимир Остапчук та його обраниця Катерина Полтавська, після безлічі натяків на офіційний статус своїх стосунків, нарешті підтвердили своє одруження. Ця довгоочікувана новина радує фанатів, які вже давно втомилися від загадкових знімків та коментарів, що лишали їх у невизначеності. Але тепер усім відомо: Володимир і Катерина вирішили об’єднати свої долі.

Світлиною своїх обручок молодята поділилися в соціальних мережах. На знімку можна побачити руки закоханої пари, на підмізинному пальці яких блищать витончені вироби з жовтого золота. Володимир вибрав класичну обручку, тим часом, його тепер дружина віддала перевагу обручці з діамантами, надаючи образу більшої вишуканості та елегантності.

Володимир Остапчук одружився з Катериною Полтавською: подробиці. Фото з Instagram @poka.tya
Володимир Остапчук одружився з Катериною Полтавською: подробиці. Фото з Instagram @poka.tya

Таким чином, Володимир Остапчук і Катерина Полтавська продемонстрували свою готовність до нового етапу у своєму житті. Катерина вирішила утримати деталі реєстрації свого шлюбу в таємниці, відмовившись від публікації фотографій та подібних подробиць. Проте пізніше вона вирішила поділитися кількома історіями в соціальних мережах і повідомила своїх підписників, що вона тепер відома як Остапчук.

Молода дружина Остапчука зазначила, що це рішення було прийняте досить спонтанно, навіть її батьки про це не знали. Лише сьогодні цю інформацію дізналися її близькі друзі та знайомі.

Володимир Остапчук одружився з Катериною Полтавською: подробиці. Фото з Instagram @poka.tya
Володимир Остапчук одружився з Катериною Полтавською: подробиці. Фото з Instagram @poka.tya

Щодо весілля подробиць поки що немає, Катерина написала, що коли це відбудеться, вона обов’язково покаже.

Коментарі розділились на два типи: ті хто підтримує даний шлюб та бажає щастя, та ті, які не вірять, що це надовго у зв’язку з нетривалими попередніми стосунками Володимира Остапчука.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.