51-річний Микола Тищенко втретє розлучився і отримав від дружини більше 10 млн гривень: презент колишньої

Народний депутат України Микола Тищенко вперше підтвердив чутки про розлучення зі своєю третьою дружиною Аллою Барановською: "Ми офіційно розлучились".

Микола Тищенко, український депутат, заявив про своє розлучення з дружиною, Аллою Барановською, відомою бізнесвумен. Він підтвердив цю інформацію та відкрито розповів про причини розставання.

За словами Тищенка, однією з головних причин їхнього розлучення є стосунки на відстані. Вони просто не мають змоги проживати разом через те, що дружина мешкає в іншому місті, тоді як він зайнятий роботою у Києві. Ця ситуація перешкоджає їм зберігати спільне майно та підтримувати подружні стосунки.

Микола Тищенко розповів, що офіційно розлучився з Аллою Барановською
Микола Тищенко розповів, що офіційно розлучився з Аллою Барановською

Тищенко зауважив, що це рішення не було прийняте легко, але вони з дружиною прийшли до висновку, що це найкращий вихід з складної ситуації. Він не зазначав деталей про подальші плани щодо розподілу майна. Микола Тищенко виражає своє співчуття до ситуації, яка склалась, а також вказує на те, що вони обидва сподіваються на збереження гідних відносин навіть після розлучення.

Вони продовжують підтримувати дружні стосунки, зазначається та мають намір спільно виховувати свого сина, Давида.

Микола Тищенко розповів, що офіційно розлучився з Аллою Барановською
Микола Тищенко розповів, що офіційно розлучився з Аллою Барановською

За словами Тищенка, вони залишаються друзями після семи років спільного шлюбу. Пара вирішила спільно виховувати свою дитину, вклавши усі зусилля, щоб забезпечити йому щасливе дитинство.

Вперше повідомлення про розлучення Миколи Тищенка та Алли Барановської з’явилося наприкінці листопада 2023 року. Було зазначено, що подано позов на розірвання шлюбу, а суд у відповідь на цей позов відкрив відповідне провадження 20 листопада того ж року в Оболонському районному суді міста Києва.

Також у реєстрі декларацій було оприлюднено повідомлення про значні зміни у майновому стані народного депутата. Зазначено, що 15 лютого Алла Барановська подарувала колишньому чоловікові грошову суму 12 млн гривень. Цей відбулось майже через місяць після їхнього розлучення.

Нові статті

Схожі статті

Опанувала рецепт моркви по-корейськи: чоловік і діти наминають із задоволенням – краща ніж у магазині

Салат із моркви по-корейськи полюбляють усі. Та майже ніхто не готує цю страву вдома, віддаючи перевагу магазинному варіанту. А дарма, адже домашня закуска виходить набагато смачнішою.

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.