“Трішки росіянин”: 39-річна Слава Камінська вперше прокоментувала чутки про серйозні стосунки з іноземцем

Слава Камінська опублікувала у своїх соціальних мережах відео під одну зі свої пісень, де був рядок про її чоловіка: хто він насправді та звідки.

Українська співачка Слава Камінська отримала критику з боку своїх шанувальників, коли з’явився уривок її нової пісні в Instagram вид новим дописом. Особливе обурення викликав рядок, де співачка, використовуючи російську мову, згадує про коханого, який «трішки росіянин».

Це спричинило хвилю негативних коментарів і обговорень у соціальних мережах та засудження з боку багатьох українців, які вважають такий вибір мови пісні та тематики не відповідним сучасній політичній ситуації в країні. Цей випадок став своєрідним випробуванням для співачки та її взаємин з фанатами.

Слава Камінська вперше прокоментувала чути про свого коханого. Фото з Instagram @babaslavska
Слава Камінська вперше прокоментувала чути про свого коханого. Фото з Instagram @babaslavska

Слава Камінська, відповідаючи на критику, поспішно заявила, що її чоловік насправді є естонцем, а пісня виконується про їхні стосунки, а не про російського громадянина, як було помилково сприйнято публікою.

Співачка висловила своє незадоволення щодо поширення неправдивих інформаційних матеріалів. Вона підкреслила, що історія про її чоловіка як росіянина є лише прикладом маніпуляції даними.

Це лише ще один приклад поширення неправдивої інформації. Мій чоловік – естонець!, – заявила співачка.

Незважаючи на це, Камінська продовжує використовувати російську мову в публічному просторі, що є відмінністю від багатьох українських медійних особистостей, які вибирають не спілкуватися з нею після початку конфлікту.

Слава Камінська вперше прокоментувала чути про свого коханого. Фото з Instagram @babaslavska
Слава Камінська вперше прокоментувала чути про свого коханого. Фото з Instagram @babaslavska

Це не перший раз, коли Слава Камінська потрапляє під хвилю критики через свої такі рішення. Нещодавно вона викликала обурення опублікувавши фотографію з російським підписом, що також викликало неоднозначну реакцію та хейт у її адресу.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.