Стала студенткою університету: куди зникла з екранів і чим зараз займається забута зірка 1+1 Лідія Таран

Телеведуча каналу 1+1 Лідія Таран розповіла про своє життя зараз: де перебуває зірка, чим займається та де навчається. Подробиці особистого життя.

Після початку повномасштабного вторгнення, Лідія Таран, ведуча телеканалу 1+1, припинила свою діяльність в українському медіапросторі. Враховуючи загрозу для безпеки своєї доньки, вона вирішила залишити свою рідну країну і виїхати разом із нею за кордон.

Протягом двох років телеведуча перебуває у Франції, де успішно адаптувалася до нових умов. Вивчивши французьку мову та культурні особливості, вона вступила до магістратури місцевого вищого закладу.

Незважаючи на це, Лідія Таран продовжує зберігати зв’язок з українськими глядачами. Однак недавно її посаду офіційно перейменували на “спеціального кореспондента з-за кордону”. Цей крок можна сприймати як підтвердження того, що вона залишається вірною своїй улюбленій роботі, просто змінюючи професійний статус на той, що відображає її нові реалії та вплив у міжнародному масштабі.

Зірка 1+1 Лідія Таран розповіла, що навчається у французькому університеті
Зірка 1+1 Лідія Таран розповіла, що навчається у французькому університеті

Знаменитість вирішила залишитися у Франції та наголосила на тому, що ефективність та продуктивність досягаються лише в умовах, де вільні люди можуть обирати свої шляхи без перешкод і сварок. Вона закликала поважати всі особисті рішення, оскільки саме вони відокремлюють нас від мас.

Зірка 1+1 Лідія Таран розповіла, що навчається у французькому університеті
Зірка 1+1 Лідія Таран розповіла, що навчається у французькому університеті

Лідія також розповіла, що і її донька успішно адаптувалася в іншій країні. Тому вона, наразі, не має наміру повертатися додому, особливо з огляду на небезпечну ситуацію в Україні.

Телеведуча пояснила, що вона вважає свій будинок небезпечним місцем, особливо з огляду на те, що вже тричі ракети потрапляли в район її дому, приносячи людські жертви. Вона зазначила, що немає гарантії того, що подібна трагедія не станеться ще раз.

Нові статті

Схожі статті

Найстаріша в світі черепаха відзначила 190-річчя. Де живе і як виглядає старожилка тваринного світу?

Найстаріша в світі черепаха декілька днів тому відзначила 190 років із дня народження. Як звуть іменинницю та де саме вона обжилася? "Один Факт" розповість більше подробицей нижче.

Аллу, Соломію і Марічку не впізнати: зірки 1+1 Мазур, Вітвіцька та Падалко показали себе на дитячих фото

Соломія Вітвіцька, Марічка Падалко та Алла Мазур – зірки новин з "1+1" які колись були маленькими. Як вони виглядали тоді? "Один Факт" підготував добірку світлин з маленькими українськими ведучими.

“Куди вже дівати ці абрикоси?”: Топ 3 легкі рецепти варення з абрикосів, щоб зберегти літній смак аж до зими

Прості рецепти варення з абрикосів, які зможе повторити будь-хто, навіть новачок на кухні: Абрикосове варення - це гарне рішення, якщо вам вже набридло викидати абрикоси!

“Це все колишня дружина”: 45-річний Вʼячеслав Узелков розповів, чому 20 років не спілкувався з рідною мамою

В'ячеслав Узелков прожив у шлюбі з екс-дружиною Мариною Боржемською 20 років та весь цей час не спілкувався зі своєю мамою - чому так сталося? Подробиці.