Стала студенткою університету: куди зникла з екранів і чим зараз займається забута зірка 1+1 Лідія Таран

Телеведуча каналу 1+1 Лідія Таран розповіла про своє життя зараз: де перебуває зірка, чим займається та де навчається. Подробиці особистого життя.

Після початку повномасштабного вторгнення, Лідія Таран, ведуча телеканалу 1+1, припинила свою діяльність в українському медіапросторі. Враховуючи загрозу для безпеки своєї доньки, вона вирішила залишити свою рідну країну і виїхати разом із нею за кордон.

Протягом двох років телеведуча перебуває у Франції, де успішно адаптувалася до нових умов. Вивчивши французьку мову та культурні особливості, вона вступила до магістратури місцевого вищого закладу.

Незважаючи на це, Лідія Таран продовжує зберігати зв’язок з українськими глядачами. Однак недавно її посаду офіційно перейменували на “спеціального кореспондента з-за кордону”. Цей крок можна сприймати як підтвердження того, що вона залишається вірною своїй улюбленій роботі, просто змінюючи професійний статус на той, що відображає її нові реалії та вплив у міжнародному масштабі.

Зірка 1+1 Лідія Таран розповіла, що навчається у французькому університеті
Зірка 1+1 Лідія Таран розповіла, що навчається у французькому університеті

Знаменитість вирішила залишитися у Франції та наголосила на тому, що ефективність та продуктивність досягаються лише в умовах, де вільні люди можуть обирати свої шляхи без перешкод і сварок. Вона закликала поважати всі особисті рішення, оскільки саме вони відокремлюють нас від мас.

Зірка 1+1 Лідія Таран розповіла, що навчається у французькому університеті
Зірка 1+1 Лідія Таран розповіла, що навчається у французькому університеті

Лідія також розповіла, що і її донька успішно адаптувалася в іншій країні. Тому вона, наразі, не має наміру повертатися додому, особливо з огляду на небезпечну ситуацію в Україні.

Телеведуча пояснила, що вона вважає свій будинок небезпечним місцем, особливо з огляду на те, що вже тричі ракети потрапляли в район її дому, приносячи людські жертви. Вона зазначила, що немає гарантії того, що подібна трагедія не станеться ще раз.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".