Володимир Остапчук одружився втретє, а Мурат Налчаджиоглу тільки збирається: ловеласи українського шоу-бізу

Український ведучий Володимир Остапчук одружився із Катериною Полтавською, а Мурат Налчаджиоглу зробив пропозицію Анастасії Фоксі: більше не холостяки.

Володимир Остапчук, після тривалих романтичних стосунків, нарешті узаконив свої зв’язки з Катериною Полтавською. Ця пара протягом багатьох місяців тримала в напрузі своїх прихильників, не розкриваючи жодної офіційної інформації про свій статус у стосунках.

Нещодавно Катерина Полтавська вперше розповіла про зміну свого прізвища на чоловіка, ставши Катериною Остапчук. Дівчина повідомила про це на сторінці в Instagram, де вона також показала свою обручку, символізуючи офіційне узаконення їхнього союзу.

Володимир Остапчук та подробиці особистого життя
Володимир Остапчук та подробиці особистого життя

Цікаво, що навіть батьки та найближчі друзі пари також не знали, коли вони офіційно одружились. Про шлюб Катерина та Володимир повідомили своїм друзям лише вчора та вразили всіх, дівчина зізналася, що це було спонтанне рішення.

Щодо весілля пара поки його не планує, але коли воно відбудеться, Катерина зазначила, що обов’язково покаже.

Також турецький підприємець Мурат Налчаджиоглу зробив пропозицію своїй коханій, Анастасії Фоксі. Мурат та Анастасія розпочали свої стосунки нещодавно. Мурат підійшов до пропозиції з увагою до деталей і повним розумінням того, як зробити його незабутнім для Анастасії. Його вибір був на користь романтики і ніжності.

Чоловік підготував червоні повітряні кульки у формі серця, торт із фруктами в шоколаді та букет червоних троянд. Однак найбільше враження справив напис на фотографії у соціальних мережах Мурата:

Ти завжди будеш моїм головним пріоритетом. Люблю тебе і завжди буду любити.

Мурат Налчаджиоглу зробив пропозицію Анастасії Фоксі
Мурат Налчаджиоглу зробив пропозицію Анастасії Фоксі

Пропозиція Мурата була обіцянкою вірності і спільного майбутнього. Варто зазначити, що це третє одруження Мурата Налчаджиоглу. Першою його обраною була відома співачка Ані Лорак, з якою вони разом виховують їхню доньку Софію. Другою дружиною стала візажистка Лілія.

Після розлучення з Лілією Мурат почав стосунки з Анастасією. За словами Мурата, Анастасія – та жінка, яку він довго шукав.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".