Мають завищені стандарти: Тіна Кароль, Даша Квіткова, Ксенія Мішина та інші зірки, яким важко догодити

Дуже дивно, коли знамениті красуні є талановитими, але нещасливими в особистому житті. Не може бути, щоб дівчата мали брак у кавалерах. Швидше за все, є надміру перебірливими.

Тіна Кароль

Співачці вже 39 років. За цей час вона була заміжньою всього 5 років. З Євгеном Огірем у Тіни було справжнє кохання. Та підступна хвороба забрала життя в чоловіка завчасно. Відтоді Кароль займається виключно сином та творчістю.

Холодні перебірливі красуні шоубізу

Звісно, білявці приписували різних чоловіків до пари – і музиканта, і танцюриста. Особливо багато чуток ходило довкола роману Тіни Кароль із Даном Баланом, але й з цих розпіарених стосунків нічого не вийшло. Характер в артистки складний. Вона не знаходить спільної мови з батьками, не має подруг. Та й чоловіками, як бачимо, перебирає неабияк.

Даша Квіткова

Слава прийшла до дівчини після перемоги в шоу “Холостяк”. Герой шоу Нікіта Добринін обрав Дашу серед великої кількості дівчат. Пара навіть одружилася й народила сина Лева. Натомість прожили в шлюбі зовсім недовго.

Холодні перебірливі красуні шоубізу

Квіткова першою сповістила про негаразди в зірковій родині. Згодом надійшла новина про офіційне розлучення й продаж спільного будинку. Час минув. Чоловік став натякати на нові стосунки. А от 25-річна Даша ніяк не визначиться з парою – має надміру завищені вимоги до потенційного обранця.

Ксенія Мішина

34-річна акторка має сина, хоча заміж ніколи не виходила. З татом Платона стосунки не оформила. Натомість втекла під час вагітності до мами в Крим. Деякий час малюка виховувала матуся зірки. Згодом Ксенія забрала хлопчика до Києва.

Холодні перебірливі красуні шоубізу

Був у житті знаменитості ще один великий роман. З Олександром Еллертом вони познайомилися на шоу “Холостячка”. Після того як Мішина обрала гумориста в переможці, вони деякий час були разом, але згодом розсталися. Така яскрава жінка може бути самотньою лише в одному випадку – якщо шукає собі справжнього принца.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.