Вовчиці не відрізнять: на українській естраді з’явився співак, схожий на Олега Винника, як дві краплі води

Олег Винник повернувся з новою зачіскою і тепер співає тільки українською? Ні, шановні читачі — він вам не Олег. Нову зірку української естради звати Андрій Кравченко. Детальніше читайте нижче.

Співак Олег Винник 26 лютого 2022 року виїхав з України до Німеччини і надовго зник з поля зору своїх вовчиць. Подейкували, нібито він проходить лікування від якоїсь складної хвороби і німецькі лікарі йому допомагають.

Через багато місяців після мовчанки Винник дав своє перше інтерв’ю, де чітко об означив свою громадянську позицію. Виконавець розповів, що допомагає армії, відкрив власний благодійний фонд, але на фронт не піде бо “в нього свій фронт”.

Багатьох шанувальників та колег Олега Винника обурили ці слова і те, що в такі складні часи співак покинув країну і відсуджується у Німеччині. Через 2 роки почали з’являтись чутки — нібито Винник хоче повернутись на українську сцену. Але ж як його після довгої мовчанки і подорожі за кордон будуть сприймати українки? Деякі з колег Винника висловлювали думку про те, що шлях до України йому вже перекрито.

Співак Андрій Кравченко
Співак Андрій Кравченко

Після появи нових пісень “Мадонна”, “Лебідка”, “Час рікою пливе” чимало слухачів оживилися і заговорили про те, що Винник таки повернувся. Той же самий тембр голосу, та ж сама манера виконання. І найголовніше – тепер практично увесь репертуар — українською мовою. Але насправді “Мадонну” і “Вовчицю” співають зовсім різні хлопці.

Блискуче виконання пісні зі словами “Ти будеш для нього Мадонна” взяв на себе молодий український співак Андрій Кравченко. Цікаво, що цей виконавець розвиває власну українську кар’єру понад 15 років. Але зірковий час в Андрія Кравченка настав саме зараз — коли зник Олег Винник. Звісно, велику роль тут зіграло те, що Кравченко і зовнішність має дуже схожу із кумиром усіх українських вовчиць, і тембр голосу, і манеру виконання пісень.

Як зізнавався в одному з інтерв’ю сам Андрій Кравченко – копіювати Винника в нього і в думках не було. Просто в них обох – дуже схожі тембри, народні голоси.

Люди добрі, нічого не робив і не підробляв. Усе оригінальне — наголосив із посмішкою Кравченко.

Також співак-копія Винника зазначив, що в нього було величезне бажання стати відомим і зараз настав той самий довгоочікуваний момент — його зірковий час.

Нещодавно Андрій Кравченко випустив новий кліп на свою пісню “Мадонна”, в якому прийняли участь відомі українські зірки: хореограф Ілона Гвоздьова, співачка Ольга Цибульська, блогер Аліна Шаманська, блогерка та багатодітна матуся Христина Решетник.

Андрій Кравченко оголосив про пісенний тур містами України
Андрій Кравченко оголосив про пісенний тур містами України

В Міжнародний жіночий день 8 березня Андрій Кравченко оголосив про свій новий тур містами України з концертним туром “Мадонна”. Протягом березня і квітня 2024 року співак разом із своєю командою дасть концерти у Білій Церкві, Кременчуці, Кривому Розі, Дніпрі, Кам’янському, Полтаві, Чернігові, Прилуках, Конотопі, Житомірі, Хмельницькому, Тернополі, Луцьку, Черкасах, Вінниці та інших містах України.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.