Зірка серіалу “Папік” Дар’я Петрожицька розповіла, через що відчуває сором: “Кожного разу, переглядаючи…”

Дар'я Петрожицька - українська акторка, яка здобула популярність завдяки участі в телевізійних проектах і серіалах. Однією з її відомих ролей стала Ліза в популярному українському серіалі "Папік".

Українська акторка Дар’я Петрожицька, відома своєю роллю у популярному серіалі “Папік”, стала гостею нового випуску проєкту “Про кіно для ТеБе” на Київстар ТБ. В інтерв’ю ведучому Володимиру Рабчуну, зірка ділиться враженнями від своєї акторської кар’єри та розкриває певні аспекти свого особистого життя. У розмові акторка також розповіла про свої улюблені роботи та те, з чого вона починає свій творчий шлях.

Про роль Лізи у серіалі “Папік”

Однією з найзапам’ятованих ролей для Дар’ї стала Ліза в серіалі “Папік”. Акторка визнає, що цей проект завжди актуальний, оскільки відображає боротьбу поколінь, що завжди є актуальною темою.

Глядя на популярність “Папіка”, Петрожицька відчула збільшений інтерес до своєї акторської особи, що відкрило для неї нові можливості. Водночас, вона наголошує, що незважаючи на визнання, вона продовжує проходити кастинги та підтверджувати свою талановитість.

Акторка висловила бажання працювати над реальними історіями в кіно, прагнучи зблизити глядачів із життєвими сюжетами та глибоким змістом.

У контексті взаємодії з глядачами та особистих переживань, Дар’я розповіла про зіткнення із хейтом. Вона визнала, що хоча залежить від думки близьких людей, вона все одно стикається із критикою. Акторка висловила свою позицію, зазначивши, що це нормально, але важливо реагувати на відгуки своїх найближчих. Вона також підкреслила, що для неї важливіше враження від гри і реакція глядачів, ніж зовнішні нагороди.

Дарья Петрожицька: За що їй так соромно, та як бореться з хейтом?
Дарья Петрожицька: За що їй так соромно, та як бореться з хейтом?

Щодо можливості отримання “Оскара”, Петрожицька заявила, що для неї важлива реакція глядачів, а не визнання академії. У своєму заклику до глядачів, акторка закликала підтримувати українське кіно та серіали, наголошуючи, що кожен перегляд сприяє створенню нових творчих проектів.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Козеріг, Риби, Лев: час для глобального перезавантаження

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Козеріг, Риби, Лев: варто переключити свою увагу на щось інше та відпочити від рутини. Астрологічний прогноз.

10 українських зірок естради без макіяжу і фільтрів: оцініть різницю між Тіною Кароль на сцені та поза нею

Зірки звикли накладати товсті шари макіяжу на обличчя. У такому вигляді стають справжніми лялечками. А от коли увечері вмиваються, то перетворюються на звичайних нічим не примітних жінок.

Босоніж і в халаті: 57-річна Ольга Сумська засвітилася в СПА у вигляді абсолютно звичайної жінки (ФОТО)

Акторка Ольга Сумська показала себе в халаті поряд з басейном. В якому місті побувала українська Роксолана – читайте в наступному матеріалі від "Одного Факту".

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: пʼятниця буде яскравою на емоції

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: зірки пророкують день багатий на позитивні емоції та несподівані ситуації.