Зірка серіалу “Папік” Дар’я Петрожицька розповіла, через що відчуває сором: “Кожного разу, переглядаючи…”

Дар'я Петрожицька - українська акторка, яка здобула популярність завдяки участі в телевізійних проектах і серіалах. Однією з її відомих ролей стала Ліза в популярному українському серіалі "Папік".

Українська акторка Дар’я Петрожицька, відома своєю роллю у популярному серіалі “Папік”, стала гостею нового випуску проєкту “Про кіно для ТеБе” на Київстар ТБ. В інтерв’ю ведучому Володимиру Рабчуну, зірка ділиться враженнями від своєї акторської кар’єри та розкриває певні аспекти свого особистого життя. У розмові акторка також розповіла про свої улюблені роботи та те, з чого вона починає свій творчий шлях.

Про роль Лізи у серіалі “Папік”

Однією з найзапам’ятованих ролей для Дар’ї стала Ліза в серіалі “Папік”. Акторка визнає, що цей проект завжди актуальний, оскільки відображає боротьбу поколінь, що завжди є актуальною темою.

Глядя на популярність “Папіка”, Петрожицька відчула збільшений інтерес до своєї акторської особи, що відкрило для неї нові можливості. Водночас, вона наголошує, що незважаючи на визнання, вона продовжує проходити кастинги та підтверджувати свою талановитість.

Акторка висловила бажання працювати над реальними історіями в кіно, прагнучи зблизити глядачів із життєвими сюжетами та глибоким змістом.

У контексті взаємодії з глядачами та особистих переживань, Дар’я розповіла про зіткнення із хейтом. Вона визнала, що хоча залежить від думки близьких людей, вона все одно стикається із критикою. Акторка висловила свою позицію, зазначивши, що це нормально, але важливо реагувати на відгуки своїх найближчих. Вона також підкреслила, що для неї важливіше враження від гри і реакція глядачів, ніж зовнішні нагороди.

Дарья Петрожицька: За що їй так соромно, та як бореться з хейтом?
Дарья Петрожицька: За що їй так соромно, та як бореться з хейтом?

Щодо можливості отримання “Оскара”, Петрожицька заявила, що для неї важлива реакція глядачів, а не визнання академії. У своєму заклику до глядачів, акторка закликала підтримувати українське кіно та серіали, наголошуючи, що кожен перегляд сприяє створенню нових творчих проектів.

Нові статті

Схожі статті

Огляд цін у липні 2024: скільки коштує кавун і чого чекати далі – на 47% дешевше, ніж в минулому році

Експерти ринку баштанних культур повідомили, що в липні 2024 кавунчики на українських прилавках подешевшали. На скільки і з яких причин? Детальніше про це читайте далі.

Такою її бачить вранці тільки Гордєєв: ведуча “Сніданку” Неля Шовкопляс показала, як виглядає без макіяжу

Зірка "Сніданку з 1+1" Неля Шовкопляс показала себе без фільтрів та макіяжу. Подивіться, як виглядає ведуча раннім ранком до виходу в ефір. Такою її бачив лише Єгор Гордєєв, а тепер і ви!

На Житомирщині можна спостерігати рідкісне природне явище: чебрець зацвів незвичним кольором (ФОТО)

Екологи з Поліського природного заповідника, що на Житомирщині – помітили та зафіксували дивовижне природне явище. Тут чебрець зацвів… білим кольором замість традиційного фіолетового.

“Моя прекрасна”: Віктор Бронюк показав свою дружину-красуню і публічно заявив про почуття до неї

Соліст гурту "ТІК" Віктор Бронюк показав рідкісне фото красуні-дружини. Їх родина відзначила особливу дату і з нагоди свята артист ніжно привітав свою кохану. За що Бронюк вдячний дружині Тетяні?