Як виглядають онуки третього президента Віктора Ющенка: є дорослі й успішні, а п’ятий ще зовсім маленький

70-річний третій президент Віктор Ющенко має п'ятеро дітей і рівно стільки ж онуків. Діти доньки Віталіни вже зовсім дорослі. А між синовими чимала різниця у віці.

Віталіна Ющенко від першого шлюбу з Михайлом Гончаром народила доньку Домініку. Днями дівчина відзначила 24-річчя, тож невдовзі може зробити з дідуся прадідуся. Щаслива матуся називає старшу донечку Масюнею.

Як виглядають онуки Віктора Ющенка: Домініка з мамою Віталіною

З нагоди дня народження побажала “завжди знаходити силу, щоб подолати будь-які перешкоди на шляху”. Домініка має купу талантів. Один із них – співи – намагалася продемонструвати в ході талант-шоу “Голос країни”.

Як виглядають онуки Віктора Ющенка: мама Віталіна з дітьми Домінікою, Андріаною та Віктором

Цей талант дівчина успадкувала від мами, яка частенько співає у караоке. Зовні мама й доня дуже схожі. Хіба що в молодшої більше збільшені губи. Меншій сестричці Андріані 14 років. Вона має дещо інші уподобання – займається кінним спортом.

Як виглядають онуки Віктора Ющенка: Варвара з мамою Лізою

Віктора, якого Віталіна, як і Андріану, народила від Олексія Хахльова назвали на честь знаменитого дідуся. У квітні 2022 року всією родиною провели юнака на навчання до Канади. Та вже влітку нащадок Віктора Андрійовича повернувся до України й поступив навчатися до українського вишу.

Як виглядають онуки Віктора Ющенка: Андрійко з мамою Оленою

Андрій Ющенко теж подарував татусю дітлахів – онучку й онука. Причому народили їх різні жінки. В першому шлюбі сина президента з Лізою Ющенко на світ з’явилася донечка Варвара. На жаль, пара розлучилася. Ексневістка Віктора Андрійовича вивезла дитину до москви. Варі днями минуло 14 років.

Друга дружина Андрія Олена на час повномасштабного вторгнення перебувала на 5-му місяці вагітності. У серпні 2022 року вона народила синочка, якого назвали на честь тата Андрійком. Пологи відбувалися в Києві.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.